Tıbbi Sorumluluk Reddi

Bu site iyigelen.net bazı tıbbi bilgiler içerir fakat bu oluşturulan görsel ve yazıların doğru olduğu anlamına gelmez ve garanti edilmez.

Makalelerde ve resimlerde bulunan bilgiler okunurken bunların bir uzman doktor tavsiyesi olmadığı bilinerek ve kullanan her kişiye iyi geldiği anlamına gelmemektedir.

Sağlık ve tıp alanında tanı, tedavi, öneri, ilaç reçete edilmesi gibi konular profesyonel sağlık çalışanı hekimler tarafından özveri ile ülkemizde 24 saat verilmektedir. Bu durumda iyigelen.net sitesinde bahsi geçen konular ve başlıklar bir hekim önerisi olmayıp bilgi paylaşımı ve deneyim aktarımı olarak değerlendirilmelidir. Bu bitkisel tanıtımlar ilaç önerisi olmayıp kullanılan bir ilacın bırakılması tavsiyesi olarak da algılanmamalıdır. Haliyle tıbbi tedavinizi yarıda bırakmanız kesinlikle önerilmez ve bu durum önemli problemlere neden olabilir.

Sayfalarda katkıda bulunan yazarlar ve ziyaretçiler tamamen önerilerini veya deneyimlerini paylaşmaktadır. Profesyonel biri tarafından yazılmış bilgiler değildir.

Hastalık veya sağlığa yararlı bilgiler için bir uzman tarafından yardım almanızı iyigelen.net şiddetle önermektedir.