Kullanım Şartları ve Gizlilik

İyigelen.net internet sitesi sayfalarında dolaşırken ve girdiğiniz anda aşağıdaki kurallar geçerli olacaktır ve kabul etmiş sayılacaksınız. Tüm sitelerde yapılabilen genel bir bilgilendirme olup, amaç daha iyi hizmet verimini arttırmaktır.

Sitede bulunan reklam ve Google Adsense bağlantılarını size daha iyi sunabilmek için ziyaretçilerin ip adresleri ve gerekli bazı bigiler çerezler tarafından kayıt altına alınır.

Sitede yazılan kısmi ve tüm makalelerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Ayrıca bir uzman tarafından tarafından yazılmamıştır. Sadece bilgi veren tıp olarak bir özellik taşımayan makaleler ve görsellerden oluşur.

Yazıların sorumluluğu yazarlardan, yorumların sorumluluğu ise kullanıcılardadır. Sistem herhangi bir sorumluluk almaz. Üyelerin ve kullanıcıların e-mail adresi gizlidir, farklı kişilerle paylaşılmaz.

İyigelen Net öncesinde söylemeden site içinde değişiklik yapma hakkına shiptir.

Site içindeki makale ve görseller izin verilmediği sürece kopyalanamaz. İzin verilmeden farklı tekniklerle kopyalanan, çoğaltılan ve herhangi bir internet sitesi, dergi vb. alanlarda kullanılan yazılar için suç işlemiş olursunuz ve yasal süreci başlatmak site yöneticilerimizin insiyatifindedir.

İletişim için info@iyigelen.net adresine mail atabilirsiniz.

3 Comments

 1. Aysun

  Evliliğinde mutlu değilim severek evlendim evlenirken çok mutlu olacağımı düşünüyordum ancak bir süre sonra duygusal beklentilerim olmamaya başladı çoğu zaman gizlice ağlaya ağlaya ağlaya bu beklentilerim den vaz geçtim seviyorum olsun dedim yinede kendimi mutlu hissediyorum dum altı yıllık evliyim ve tükendim eşim üzüldüğüm ü hatta ağladığımı gördüğü halde neyin var demiyor derdin ne diye sormuyor bu beni okadar kırıyor ki üzüntüden daha fazla ağlıyorum ağlıyorum psikolojim iyice bozuldu onun için değersiz olduğumu biliyorum bu beni dahada çok kırıyor ben eşimle hastalığımı derdimi paylaşamayacaksam kiminle konuşacağım artık en ufak şey bile beni mutsuz ediyor ve bende onu ediyorum istemeden diğer zamanlarda isemutlu olduğuma inandırıyorum bu durumu nasıl atlatacağım bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum ama artık ağlamak istemiyorum

  1. paramedikal

   Evlilik müessesesi eğer ortak yaşanarak paylaşılarak kuvvetlenemiyorsa profesyonel destek alabilir, gerekirse evlilik terapisine başvurabilirsiniz.Tek başına çözemeyeceğiniz sorunlarınızın, alacağınız destek terapileri ile üstesinden gelebilirsiniz.

 2. kenan avcı

  merhaba arkadaşlar bn kenan size kurt üzümü aynı zamanda yaban mersini ve noni meyvesinin içinde bulunduğu tamamen doğal olarak meyvelerin özütü yani extratından oluşan ürünümüzden bahsetmek istiyorum..Bütün meyveler insan vicudunun günlük ihtiyaçlarını karşılıyacak mg lara göre tasarlanmış ve bunu yapan kişi senato tarafından dünyanın en iyi bilim adamı seçilen abbas qütaptır.noni ve yaban mersininide araştırmanızı isterim.kurt üzümünden daha da faydalı meyvelerdir.ürünü almak isterseniz https/ /kenanavci.kyani.net sitemden alabilirsiniz . eğer bana ulaşmak isterseniz size diğer muhteşem 2 ürünümüzden de bahsetmek isterim 05313070827 numaradan bana ulaşabilirsiniz.