Maydanoz Limon kürü ile Zayıflama

Maydanoz Limon Kürü

Mucize etkileri bulunan maydanoz ve limon kürü ile düzenli kullanımda zayıflama mümkündür. Bu konuda görüşlerini derlediğimiz Prof İbrahim Saraçoğlu ve Ayşenur Günaydın gibi fitoterapi ve sağlıklı yaşam diyet uzmanları maydanoz limon kürü ile sağlıklı yaşamın kapılarının açılacağını ifade ediyorlar. Maydanoz ve limon birlikte kür olarak kullanıldığında tek tek kullanımına göre birlikte sinerji oluşturan bir fayda profili oluşur. Maydanoz ve limon birlikte gerek antioksidan potansiyeli gerekse vücutta metabolizma hızlandırıcı etkileri ile pek çok ek faydası vardır.

İbrahim Saraçoğlu formülü ile Maydanoz Limon Kürü nasıl yapılır ?

Maydanoz Limon Kürü İbrahim Saraçoğlu formülü iyice yıkanıp durulanmış ve yıkama suyundan arındırılmış bir bağ maydanoz ve 1 tam limon hep beraber katı meyve sıkacağından geçirilir. Elde edilen harika detoks sıvısı her sabah taze olarak hazırlanır ve 9 gün boyunca aç karna içilir. Akabinde bir dolu bardak ılık su üzerine içilir ve 9 gün sonunda cildinizde belirgin düzelmeler olduğunu, deri içinde yer alan ufak tefek yerleşik enfeksiyon odaklarının sivilceler patlayarak deri altındaki gizli infeksiyon odaklarının vücuttan atıldığını gözlemleyeceksiniz. Çevrenizden ne kadar ışıltılı ve parlak cildiniz olduğu yönünde geri dönüşler alacaksınız ve anti aging ve detoks etkisi ile mucizevi etkiler oluşturan maydanoz limon kürü seanslarınızı yılda birkaç sefer uygulamayı adet edineceksiniz.

Alternatif formülle maydanoz limon kürü  nasıl yapılır ?

Bir diğer formül çiğ olarak değil ve ödem atıcı ve mide bağırsak yatıştırıcı etkisi önde olan kaynar su içinde 5 dk 10-15 dal maydanoz kaynatılıp soğutulduktan sonra bir tam limon suyu ile desteklenen maydanoz kaynama suyu ile hazırlanan maydanoz limon kürü sabahları aç karna  içilir. Vücuttan infeksiyonların sökülüp atılması özellikle idrar yolu infeksiyonlarının hızla temizlenmesi için birebirdir.

Maydanoz Limon Kürü lahana ve sarımsak kombine formül

Bir bağ maydanoz ve bir limon katı meyve sıkacağından geçirilirken bu seferde körpe lahana yapraklarının katı meyve sıkacağı ile suyu çıkarılır. Bu kombine formül anti mitotik ve apopitoz uyarıcı etkisi ile anti kanser etkinliğe sahiptir. Eğer bu formülde lahana yerine 6 diş sarımsak katı meyve sıkacağından geçirilirse elde edilen sarımsaklı maydanoz limon formülü anti hipertansif yani tansiyon düşürücü yatıştırıcı etki oluşturur.

Maydanoz Limon Kürü Faydaları 

  • Anti oksidan etkisi belirgin ve uzun sürelidir
  • Anti aging etkisi mucizevidir
  • Anti mikrobik etkisi ispatlıdır
  • Anti hipertansif etkisi sarımsak ile kombine edildiğinde belirgindir
  • Metabolizma hızlandırarak zayıflamaya yardımcı olur yani maydanoz limon kürü zayıflatır mı? Evet maydanoz limon kürü düzenli kullanımı ile zayıflamaya katkısı olacaktır.
  • Anti kanser etkisi lahana ile kombine maydanoz limon kürü  uzun süreli kullanılırsa ortaya çıkan kronik bir faydasıdır.

Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.