Kurt Üzümü, Goji Berry Çileği Faydası

Goji Berry Nedir, Faydaları ve Kurt Üzümü Çileği İle Zayıflama 

 

Ülkemizde goji üzümü faydaları yeni anlaşılıyor, bakalım kurt üzümü nasıl kullanılır, hangi hastalıklarda bitkisel tedavi amaçlı kullanılıyor ve goji üzümü zayıflatır mı ? inceleyelim;

(Gojiberry kullananların yorumları en alttadır)

Kurutulmuş Goji Berry Kaç Kalori: Kurutulmuş goji berry 10 gram 32 kaloridir. 6,92 gram karbonhidrat ve 1,41 gram protein içerir.

Taze Goji Berry Meyvesi Kaç Kalori: Taze meyve olarak kurt üzümü kalorisi ise 10 gram 39 kalori değeri, içerdiği faydalı Polisakkarit ve antioksidan oranı fazladır. Fakat yüksek kalori değeri ve ihtiva ettiği mineraller sizi korkutmasın, sağlık için oldukça faydalı bir meyvedir, nedeni aşağıda yer almakta. Şuradaki goji üzümü yazımızı kesin incelemelisiniz.

Goji Berry Nedir: Kurt üzümü yaklaşık olarak bin yedi yüz yıldır Tibet’te üretilen tıbbi olarak kullanılan bir bitkidir. İlk ortaya çıktığı bölgenin Güneydoğu Avrupa ve Güneybatı Asya olduğu söylenmektedir. İsminde geçen berry kelimesi Lycium Barbaum ve Lycium Chinese gibi birbirine yakın iki bitkinin ortak isminden meydana gelmiştir. Görünüş olarak çalı görünümüne sahiptir. Boyu yaklaşık bir ile üç metre arasında değişmektedir. Goji berry nedir ? sorusuna verilen en güzel cevap goji berry bitkisinin yumuşak kırmızı renkli ve yaban çileği benzeri, sulu  meyveleri olan bir böğürtlen cinsidir. Bu meyveler narin ve kekrek, tatlı bir lezzete sahiptir. Tat olarak bakıldığında ülkemizde tüketilen yaban mersini ve kiraz ile benzerlik göstermektedir. Hem lezzetli, hem de şifalı bir meyvedir.

Bundan dolayı Tibet halkı Goji üzümü ilaç yapımında tıbbi ham madde bitkisi olarak kullanılır ve bu ilaçların karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları gibi alanlarda sıklıkla reçeteli olarak kullanımı yurt dışında yaygındır. Goji berry değişik isimler alabilmektedir. Şeklinden dolayı kurt üzümü, goji çileği adı da verilmektedir. Bunun yanı sıra meyvesi Goji meyvesi olarak da adlandırılmaktadır.

 

goji berry nedirKurt üzümünün faydaları listesine geçmeden önce tarihi ve goji berry ile zayıflama yöntemlerine bakalım, faydaları sayfanın altındadır;

Goji Berry Meyvesinin Faydaları : Goji çileği  yani kurt üzümü yapılan araştırmalara göre içerisinde yaklaşık yirmi bir tane mineral bulundurmaktadır. Dolayısıyla mineral bakımından oldukça zengindir. İçerisindeki en önemli mineraller; demir, fosfat, çinko, kalsiyum, bakır, selenyum, germenyum olarak bilinmektedir. Karetenoid açısından en zengin kaynaktır. Örnek vermek gerekirse havuçtan daha fazla karetenoid içermektedir. Ülkemizde en çok tüketilen meyveler arasında yer alan portakalda bulunan vitaminden beş yüz kat daha fazla C vitaminine sahiptir. C vitamininin yanı sıra B1,B2, B6 ve E vitamini de bünyesinde bulundurmaktadır. Bunların yanı sıra içerisinde esansiyel 18 farklı aminoasit de vardır.

Goji Üzümünün Tarihi: Goji berry bitkisi Çin’de yaklaşık olarak iki bin yıldır tıp alanında kullananlar olmuş. Çin, Moğolistan, Tibet ve Himalayalar’da bulunmaktadır. Sağlığa çok fazla faydalı olması nedeni ile Çin’de insanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir goji çileği. Dünya üzerinde yiyecek pazarında geçmişten günümüze aşırı ilgi uyandırmaktadır. Pek çok rahatsızlığa iyi gelen faydaları sayesinde ilaç yapımında kullanılan maddeler arasında yer almaktadır.

 

Goji Berry Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır:

Zayıflayanların yorumlarına bakıldığında Goji berry ile zayıflama birçok insanın kullanma tercihleri arasında yer almaktadır. Kurt üzümünü tüketen insanların meyvenin faydalarına dair akıllarında bir takım soru işaretleri bulunmaktadır. Goji Berry zayıflatır mı sorusu da bunlar arasında en çok merak edilenlerden biridir.

Goji Üzümü Zayıflatır mı: Evet goji berry zayıflatır diyebiliriz. Yapılan araştırmalar sonucunda bugüne kadar ismi çok az duyulan kurt üzümünün zayıflamaya yönelik olarak çok etkili olduğu ortaya çıkmıştır. Goji berry ile nasıl zayıflanır ? diye düşünenler için kurt üzümü kullanan yüzlerce takipçimizin deneyimlerini paylaştığı konumuzun yorumlar kısmı en güzel cevaptır. Goji üzümü sindirim sitemini düzenleyici etkisinin bulunması nedeni ile zayıflatıcı özelliğe sahiptir. Zayıflamak isteyen insanlar tadının da güzel olması nedeni ile rahatlıkla kurt üzümünü tüketmektedirler.

Goji berry nasıl kullanılır ? diye merak edenler için cevap çok basittir. Kullanımı bireylerin isteğine bağlıdır. Hem meyve, hem de çay olarak tüketilebilme olanağı bulunmaktadır. Çok faydalı meyve olduğundan dolayı uzmanlar tüketimini teşvik etmektedir.

goji üzümü zayıflatırmıKurt Çileği Kaç Para, Nereden Alabilirim: Aktardan, köylü pazarlarından veya internet üzerinden almanız mümkün. 1 kilo fiyatı 50 TL den başlamaktadır.

Goji Berry ve Limon Çayı: Goji berry adlı bitkinin çeşitli tüketim şekilleri bulunmaktadır. Çay şeklinde içilmesi de bu şekiller arasında yer almaktadır. Şurada goji limon çayı demleme şekli resimlerle anlatılmıştır. Faydalı olduğundan dolayı kurt üzümü çayı hali insanlar tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Bu nedenle Goji berry çayı nasıl yapılır diye merak edilmektedir. Çayın yapımı diğer çaylar ile benzerlik göstermektedir. İsteğinize göre yapılırken içerisine faydalı olacak başka bitki türleri de karıştırılabilir. Böylelikle hem faydası artmakta hem de tadı daha lezzetli olmaktadır. Aktarlarda çay olarak poşet ile satılmaktadır, kullanım şekli için aldığınız yer bilgilendirir.

 

Goji Bitkisinin Yapısı Nasıldır? Özellikleri Nelerdir?

 Goji bitkisi bütün olarak incelendiğinde bitkinin her bir parçası ayrı bir hastalığa doğal tedavi şifa vermektedir. Meyve kısmı insanlar tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Yapraklarından Goji Berry çayı elde edilmektedir. Bunun yanı sıra yapraklarında ve sap kısmı yağ bakımından oldukça faydalıdır. Bitkinin posa kısmın güzellikle ilgili kremlerde kullanılmaktadır. Ayrıca kurutulduğunda tıpkı kuru üzüm gibi tüketilebilmektedir. Görüldüğü üzere bitkinin her zerresi ayrı bir özelliğe sahiptir.

Kurt Üzümü (Goji Berry) Faydaları Sağlığa İyi Geliyor:

Kanser: Kurt üzümüne ölümsüzlük bitkisi adı da verilmektedir. Bu mucizevi bitkinin yani kurt üzümünün faydası giderek artmaktadır. Günümüzde insanlarda görülen en önemli hastalıklardan biri olan kansere karşı koruyucu yararları vardır.

Beyin Fonksiyonları ve Hafızaya İyi Gelir: Hafızanın güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Sadece hafızayı güçlendirmekle kalmayıp vücudun kemik ve kas yapısının da güçlenmesine iyi gelen faydaları vardır. Kanser önleyici içinde Germanium bulunan ender bir bitkidir. Polisakkarit ve güçlü antioksidan içermesi sayesinde karaciğere çok faydalıdır ve kanser hastalığının düşmanıdır.

Goj Beryy İçerdiği Polisakkarit;

T Hücresi: T hücreleri lenfositin bir alt kümesi olarak da bilinir. Timüs’ün kısaltması denilebilir. Vücudun bağışıklık sistemi için çok faydalıdır. Yardımcı (CD4+) hücreleri bir nevi aracıdır. Harekete geçtiklerinde stokin salgılanır ve bununla beraber lenfosit fonksiyonu iyileştirici faydaları vardır. Eğer (CD4+ T) hücreleri azalıp zayıflıyorsa AİDS olma riski oluşur. T hücreleri bağışıklık açıklarını gideren antijen salgılar. Vücutta düzenleyici olarak bilinen (CD4+CD25+) supresör T hücreleri bağışıklık sistemini hemeostazını korur. Bu hücreler düzenli şekilde çalışmaz ise ottoimmün’e sebebiyet verebilir. Bu nedenle goji berry içeriğinde yer alan bileşenler ile bağışıklık sistemi üzerinde onarıcı, faydalı etkiler yaratır. Ayrıca immünglobülinler, lizozim gibi vücudun savunma sistemlerini geliştirmeye faydalıdır.

Zayıflamak İçin Goji Çileği: Kurt üzümü zayıflamaya yardımcıdır ve vücutta oluşan fazla yağların vücuttan atılmasını sağlamakta, doğal bir yağ yakıcıdır.  Kan dolaşımının hızlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Faydaları Vücuda İyi Gelir: Bağışıklık sisteminin daha güçlü çalışmasına yararları olan bir bitkisel tedavi yöntemidir. Ayrıca halsizlik, yorgunluk gibi şikayetlerin giderilmesinde oldukça önemi vardır. Vücudun serbest radikallere karşı ürettiği süperoksit dismutaz (SOD) enzimini arttırır.

Cilde İyi Gelir: Cilt için de oldukça faydalıdır. İltihap bulunan ciltleri iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Dolayısıyla ciltteki inflamasyonu azaltılmasını sağlamaktadır. Faydaları sedef hastalığına ve alerjiye iyi gelir. Son dönemlerde insanlarda görülme olasılığı gittikçe artan şeker hastalığının doğal tedavi edilmesinde de kullanılmaktadır.

Gözlere Yararları: Görme bozukluğu yaşayan bireyler için goji berry ve kurt üzümü meyvesi retina dejenerasyonu hastalığını düzelten, glokom, gözde kan akımının azlığına bağlı sorunlar ve şeker hastalığına bağlı retina hasarlarında  azaltıcı, görmeyi arttırıcı etkisi bulunmaktadır.

Kötü Kolesterol: Flavonoid, Beta-sitosterol içermesi nedeniyle damarlarda yağlanmayı ve plakaları önleyici faydaları vardır.

Kemoterapi ve Radyoterapi: Özellikle kanser hastaları gördükleri tedavi yüzünden fazla radyasyona maruz kalırlar. Akciğer kanseri tedavisi sırasında kullanılan goji berry, olası yan etkileri azaltmakta fakat tedavinin vücuda daha olumlu etkiler yarattığı anlaşılmıştır.

Goji Berry Kan Yapar: Kandaki trombosit seviyesini arttırıcı ve canlı akyuvarların herhangi bir radikalden etkilenmesini en aza indirmeye çalışır ve bunu içerdiği flavonoidler ile gerçekleştirir. Buna bağlı olarak Lenfosit (beyaz kan hücreleri) üremesini destekler.

Kısırlık: Yukarıda bahsettiğimiz şekilde Çin’de yüz yıllardır farklı alanlarda goji berry kullanılmaktadır. Goji berry neye iyi gelir ? dersek bence en önemli fayda goji berry bünyesinde bulunan polisakkarit etkisi ile  kısırlık üzerine olan olumlu etkileridir. Seneler boyunca Uzak Doğu, Çin tıbbında bitkisel olarak kısırlık tedavisinde kullanılan kurt üzümü yemişleri ve goji berry bitkisinin olgun, sulu meyveleridir. Ayrıca özellikle erkeklerde goji berry psikolojik sertleşme sorunu, şeker hastalığına bağlı infertilite,iktidarsızlık, impotens, kısırlık gibi durumlarda sperm sayısını iyileştirmek ve sertleşmeye katkı sağlayıcı çok sayıda faydaları vardır.

 

Yara iyileşmesini hızlandırır: Yapılan çalışmalar goji üzümü faydaları arasında şeker hastalığına bağlı bozulan yara iyileşmesinin düzenli goji üzümü kullanımı ile düzeldiği ve yara iyileşmesinde temel ve kritik bir aşama olan epitel iyileşmesi ve kollajen sentezinde önemli aşamaları hızlandırdığını göstermektedir.

 

Goji Üzümünün Cilde Faydası:

goji berry faydalarıGoji üzümünün faydaları nelerdir diye sıralanırsa birçok madde sıralanabilir. Genellikle cilt üzerinde oldukça yararlı etkileri bulunmaktadır.  Ciltte antiaging etkisi ortaya çıkarmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı cildin çabuk yenilenmesini sağlamaktadır. Ciltte oluşacak birçok hastalığın önlenmesine yardımcı olmaktadır.  Cildin gençleşmesini sağlamaktadır. Meyvelerinin kaynatılması iil elde edilen kıvamlı sıvı cilt için tonik etkisi yaratmaktadır. Kaynatılan suyun cilde sürülmesi cildi güzelleştirici bir etki ortaya çıkarmaktadır.

Sindirim Sistemine Kurt Üzümü Etkisi:

Kurt üzümü diğer adı ile Goji berry sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Goji meyvesinin tüketilmesi atrofik gastriti hafifletici özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Lif içeren bir yapısı bulunmaktadır. Dolayısıyla goji üzümü ile zayıflama daha kolay olmaktadır. Kolay sindirimi sayesinde bağırsakta görülen tembelliği azaltmaktadır. İştahı artırıcı etkisinin olduğu da söylenmektedir.

Goji Meyvesi Üretimi Nasıl Ve Nerelerde Yetişir?

Goji meyvesi Türkiye’nin her yerinde yetişir özelliğine sahiptir. -27 dereceye kadar soğuğa ve +40 dereceye kadar sıcaklığa dayanabilmektedir. Ülkemizde goji bitkisi üretimini yapanlar mevcuttur. Ancak nerede olunursa olunsun bu meyveyi taze bulma olanağı oldukça azdır. Dünya üzerinde genellikle goji  meyvesi yani kurt üzümü kurusu ayrıca goji yeşimi olarak bilinir ve tüketilmektedir.  Bitkinin yetiştirilmesi için genel olarak güneş ışığı alması önem taşımaktadır. Su açısından zengin olan yerlerde yetiştirilmesi bitkinin gelişimi açısından faydalı olmaktadır. Goji meyvesi iki yaşına kadar meyve vermemektedir. En çok ve en verimli meyve verdiği dönem dört ve beş yaşları olarak bilinmektedir.

nedir, nerede yetişirGoji meyvesini yetiştirmenin yanı sıra budanması da oldukça önemlidir. Doğru şekilde budandığı takdirde daha fazla verim elde edebilme olanağı bulunmaktadır. Dolayısıyla daha fazla insan bu mucizevi bitkiyi tüketebilme şansına sahip olmaktadır. Budama şekli olarak şemsiye şekli tavsiye edilmektedir. Buna göre ağaç büyüdükçe dalları aşağı doğru eğilmektedir. Böylelikle goji ağacı rahatlıkla büyüyebilmekte ve bol meyve verebilmektedir.

Yorum Yapmayı Unutmayalım ki, Goji Berry İçin Faydalı Bir Sayfa Oluşturmak Mümkün Olsun Arkadaşlar

Göze faydaları

Was this article helpful?

Related Articles

452 Comments

 1. hamdiye begüm

  Goji Berry meyvasını en son taze olarak Afyon Gazlıgöl’ de köylü pazarından aldım taze tüketimi oldukça lezzetli ve ferahlatıcı idi fazlaca tüketmedim ki bazı allerjik reaksiyonlar bildiren arkadaşlardan dolayı çekindim. Çocuklarda sevdiler ve onlara da az az verdim, her zaman bu şekilde taze bulabilsem kurusundan daha zevkli tüketildiği için tercih ederim. Goji berry meyvası ülkemizde yaygın yetiştirilip fiyatı da biraz ucuzlasa ne kadar iyi olur diye düşünmedim de değil.

 2. Adnan

  Kendimiz goji berry meyvesi ve fidanı yetiştiriyoruz oldukça da iyi kalitede …

 3. Alper

  Fiyatı biraz pahalı geldi miktarına göre ama etkisi varsa sıkıntı değil 🙂

  1. Khan

   Etkisi kanıtlanmış değil diyorlar; bunun yerine çeşitli meyvelerden Oluşan bir diyet de iş görürmüş. (İNGİLTERE sağlık bakanlığı sitesi)

 4. Selcan

  Ben de aldım goji berry ve faydasını gördüm tavsiye ederim

 5. Berk

  Goji berry ve biraz diyet birazcık da spor = gözle görülür zayıflamalarve fit bir beden 🙂

 6. Baypars

  Bunu yedikten sonra üstüne birde kardiyo antremanı yapıldımı çok sağlıklı zayıflanacağına inanıyorum 🙂

 7. feridun

  Zayıflamak için kullanılan bitkilerden bir kaçı olarak bilinen Goji Bery kesinlikle kalp ve damar tıkanıklığı olan insanlarda kanın sıvı oranını çözelti haline getirdiği gibi metabolizmanızıda düzenli hale getirmekte, hiç bir meyve, sebze ve medikal ilaç 100/% zayıflatma garantisi vermez.%20 oranında zayıflatma etkisi vardır. Metabolizmanıza her bitkinin farklı işleyişi ve çalışma prensipleri vardır.Vucudun tepkime süresi 1ilacın veya bir bitkinin yapısına göre 1ay ile 3 ay arasında tepki göstermektedir. Öncelikle bu bitkiler vucut da geç yaşlanmaya ölü hücrelerin yenilenmesine ve vucudunuzun almadığı bir takım “b” serisi vitaminleri almanıza olanak sağlamaktadır. 30 yaş üzeri kalp ve damar inceltici ilaç kullananlar Dr tavsiyesi olmadan kullanmamalıdırlar. Goji Bery günlük 30-50 gram arasında vucut kilonuz ve yeme tepkimenize göre yemeklerden 1 saat sonra ve hep aynı saatlerde düzenli bir şekilde alınmalı bu işlemler esnasında da minimum 1 gün ara ile hafif tempo yürüyüs yapılması gerekmektedir.Akşamları yemek konusunda sebze ve meyve tarzı tüketimi olmalı kahvaltı ve yemek saatleriniz düzenli olmalıdır. Bu şartlarda yapmış olduğunuz planlarda aylık düzenli yağ toksinlerinizi atabilirsiniz. Kulaktan dolma 18kg verdirmiş yada 8 kg verilmiş yada hiç faydası yok gibi durumlarla karşılaştığınız durumlarda olacaktır.Diet olmadan ilaç ve bitkiler etki vermemektedir.Bu tür bitki ve meyveler sadece vucudunuzdaki metabolizmarınızın sağlık lı çalışmasını sağlar. O yüzden dr ve uzman eşliğinde yapılan tedaviler kesinlikle sonuç vermektedir. Goji Bery vucuda esşsiz faydaları bulunmaktadır…

 8. Fatma

  Merhaba ben 16 yaşındayım ve çok aşırı bir kilom var acaba bana zarari olurmu. Yorumlarin neredeyse hepsini okudum ve mehmet bey en iyisi sizden almak olur diye dusundum yani nede olsa yetistiriyormussunuz. Internet sitesinden siparis edicektim yuzde elli indirim diyorlardi ama pek guvenemedim acikcasi. Tereddutte kaldim yani yasimin kucuk oldugunu biliyorum ama kotu bir etkisi olurmu acaba yardimci olursaniz sevinirim…

  1. Rifat

   Öncelikle bir endokrin metolizma polikliniğine başvurup bünyenize uygun diyet ve egzersiz programını öğrenmelisiniz.

   1. Nursen

    Bu goji berryle 2 ayda ortalama kaç kilo verebiliriz

    1. Rifat

     düzenli egzersizle birlikte ayda ortalama 5 kg verebilirsiniz !

 9. burçak

  Hiç bir bitki veya zayıflamak için aldiğınız takviyeler boğazınızı tutmadan mucize yaratmaz. Goji berry ben de kullanıyorum sindirim sistemine faydası çok.
  YALNIZ BİLİNMESİ GEREKEN BİR ŞEY VAR… DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BİTKİ DE OLSA YEMİŞ TE OLSA HİÇ BİR ŞEY KULLANMAYIN
  GOJİ BERRY NİN KAN SULANDIRICI ETKİSİ VARDIR VE KAN SULANDIRICI İLAÇ KULLANANLARIN YEMESİ İÇMESİ UYGUN DEĞİLDİR…

 10. BARAN

  BENİM ANLAMADIGIM Bİ ŞEY VAR NEDEN KİMSE KULANIYORUM DEMİYOR YORUMLARA DİKATLİ BAKAR SANIZ BİR ÇOGU BUGUN ALDIM DİYOR ACABA BİR ÇELİŞKİMİ VAR ARKADASLAR TAM SONUC YAZAN YOK NEDEN ACABA ??????

  1. nazan

   Ben kullanmaya başladım diye belirttim yazımda. 4 – 5 gün oldu sanırım.Gelişmeleri 1 hafta 10 gün sonra yazacağım demiştim.Şimdilik iştahımı ve tatlı isteğimi kesti.Yazımı bir daha okursanız bendeki etkisini görürsünüz.1 hafta 10 gün sonra gelişlerimi yeniden paylaşacağım.

 11. nazan

  Merhabalar bende Goji Berry araştırdım faydalarını ve kullanmaya karar verdim.En güvenilir yer Tuğba kuruyemişten aldım şimdilik.(kilosu 99 tl ) Daha detaylı araştırıp güvenebileceğim aktardanda alacağım sanrım kilosu dahada uygun olabilir.Goji Berry yerine başka üründe veriyorlarmş buna dikkat etmek lazım.İlk günüm sabah 10 tane öğlen 10 tane akşamda 10 tane yedim güzel bir meyve.Bir günde iştahımda kesilme oldu sabah aç karnına 10 tane yemiştim kahvaltıda yediğim tek şey kare gözlemenin 4 de bölünmüş halini düşünün iki parçasını yiyebildim.Öğlen sadece 1 tabak çorba yiyebildim.Akşam yemek istemedim ve çok sevdiğim pasta evimde vardı atılmasın diye inanın zorla yedim.(tatlı bile çekmedi canım) Bugün şunu fark ettim tokluk ve tatlı isteğimi durdurdu.54 yaşındaym son 3 sene aldığım 8 – 10 kilo fazlalığımı vermek istiyorum.Durum ve gelişmeleri paylaşalım ki birbirimize faydamız olsun.Şunuda unutmayalım herkesin metabolizması farklıdır ektiler hepimizde bir olmayabilir yavaş yavaş sabırla izlemleyelim.MEHMET GÜR bey siz Goji Beryy yetiştirip satyorsunuz sanırım hakkınızda bize biraz bilgi verirmisniz hangi şehirdesiniz nasıl tedarik ediyorsunuz s,teniz varmı gibi. Herkese sağlıklı günler dilerim.

 12. Canan Din

  Goji berry almadan önce 1 hekime danışabilirsiniz

  28 Günde 9 kilo verenler olabilir telefonda 15 kilo verirsiniz diye abartıyolar ama gerçekten zayıflatıyor.

 13. Nurgul

  Bende almak istiyorum orjinal olduğuna güvendiğiniz biryerden almak istiyorum.
  cayını ve tozunu almak istemiyorum. tanesini goji form adresinden alan ve memnun kalan varmı?

  1. Ayça

   Ya lütfen faydasını gördünüzmü cevap yazarsanız sevinirim

    1. Ayşenur

     Seda hanım nerden aldınız aceba vede günde kaç adet yediniz?

    2. sevgi

     Nasıl tükettiniz seda hanım bende aldım ama nasıl iyi olur bilmiyorum

    3. serenay

     Nasıl kullandınız aç karninami cayinimi meyvesinimi yediniz kaç tane daha açıklamalı yazarsanız sevinirim

  2. Nergis

   Ben ordan aldım ve çok memnun kaldım. Çok ilgileniyorlar. Ayrıca Goji Limonlu taifleride süper yağ yakıyor. Yuzdeyuz onaylarım orşinalini onlar satıyor.

 14. Bahar

  Ben iki haftadır kullanıyorum bi aktardan aldım bana zayıflatacağını söylediler ancak iki haftada zayıflatacağı yerde kilo aldırdı başladığımda 62 kiloydum şu anda 65.300 oldum inanmayın sadece ekmeyi kesip günlük yürüyüş bu tür şeylerden çok daha iyi birde şunu söyleyim acayip gaz ve şişkinlik yaptı….

  1. irem

   Bence yanlış ürün almış yada yanlış kullanıyor olabilirsiniz. Goji limon diye bir tarif var onu deneyin çok duydum bu sıra bu tarifi. Ayrıca Piyasada taklitleri çokmuş. Bende almaya cesaret edemedim bu yüzden. Orjinal tanesini satan biryer bulmaya çalışıyorum şimdi.

   1. Şüheda

    Merhaba acaba ürünü kullanmaya başladınız mı

    1. irem

     Sipariş vermiştim bugün geldi Şüheda yarın sabah kullanmaya başlıyacağım İNŞALLAH. 2-3 tane yedim tadı çok güzel . Orjinal paketinde, eyer iztediğim gibi çıkarsa hep kullanacağım.

 15. Gözde

  Arkadaşlar kimse emziren anne içebilir mi sorusuna yanıt vermemiş bilen var mı acaba ? Emziren anneler tüketebilir mi bir sıkıntı olur mu benim 3 aylık bebegim var ve 27 kilodan 7 kilo fazlam kaldi onlar gitmiyor bebeğime bir sıkıntı yaratmaz değil mi?
  Bir de benim annem şeker hastası ve cok kilolu oda içebilir mi?? Lütfen hemen cevap????

  1. iyigelen

   Emziren anneler kullandığında, çocuklarda gaz oluşumuna sebebiyet verebilir Gözde hanım. Lütfen kullanırken gözlemleyiniz.

   1. irem

    Kesinlikle haklısınız, bir arkadaşım kullandı, bebekte çok gaz yaptı 3 gün kıvrandı yavrucak şimdiş tüketmiyor kendine geldi bebek.

  2. Esin

   Gozdecim bu soruları aldığın aktara yada siteye sorabilirsin doğru cvbi onlar verecektir gerçekten güzel ilgileniyolar ne sorduysam bikmadan usanmadan guler yuzle anlattılar bana 🙂

 16. Betül

  2 hafta önce aldım kullanıyorum ve memnunum. Denildiği gibi tokluk başladı ancak çok su içiyorum bu normal mi?

  1. Şüheda

   Şimdi sonuç aldınız mı nasıl kullandınız tam ve net bilgi verir misiniz acaba

 17. irem

  ben goji berryi aldım fakat çay şeklinde veya yoğurta karıştırarak yiyemiyorum kendimce goji berryden 10 -15 tane alıp hap gibi onu yutuyorum bu şekilde faydasını görürmüyüm başka türlü yiyemiyorum

 18. nebiye

  merhaba arkadaşlar ben aktardan aldım ama işe yaramadı bugün ınternetten sipariş verdim inşallah işe yarar

  1. MEHMET GÜR

   Nebiye Hnm.büyük ihtimelle yanlış kullandınız.Kullanım tarifi için

   1. Zehra

    Merhaba gibi beerry de almakta çok kararsız kaldim ben kilo verme problemim çok versenmm de çok çabuk alabilen biriyim yorumları okudum aktarda alındığında kaç günde faydasını görmem lazım faydası gerçekten oluyormu zayiflayim derken dugun üstü ölmek istemiyorm

 19. Sibel

  Selam arkadaslar ben 2 gun oldu bu urunu kullanmaya baslayali ilk aldigimda aktarci sadece 15 adet yiyecegimi soyledi inanin 2 gundur yataktan kalkamiyorum cok siddetli agri olusturdu ve suan kullanmaya korkuyorum bence bi uzmana danisip kullanilmali belki yan etkileri vardir fakat biz bilemiyoruz ama sunu itiraf edeyim kullanan arkadaslarim iddali bir sekilde tavsiye etti ve 1 haftada 3 kilo veren bi arkadasim var o cok memnun size tavsiyem aile hekimine mutalaka bi danisin…

 20. mussa

  Goji kullanmayin,sizde yeni baslamis,biz bunu Kazakhstanda iki yil onceden gectik.Goji zayiflatmiyor,sadece karpuz gibi su lifti yapiyor,ama tum vucudu zehirliyor,bizde gojiden cok insanlar hastanelik oldular,olende olmus. Lutfen goji kullanmayin,kendinizi oldurmeyin. Her zaman sunu bilin Cinnen hale vucuda iyi gelen hic sey olmamis

  1. MEHMET GÜR

   mussa kardeş ÇOK DESTEKSİZ ATIYORSUN.RUH HASTASI BİRİSİ GİBİ DAVRANIYORSUN.BİRAZ İNSAF!!!!

 21. yusa

  Ben aktardan aldım sabah aç karnına ılık suya elma sirkesi ve bi avuç goji üzümü yiyorum iki günde çok zinde ve sisikinlikleri yok etti tavsiye ederim ama yemeginizede dikkat edin 😉

 22. Kafiye

  Arkadaşlar bunların hepsi hikaye size en güzel kilo verme şeklini söyleyim 1 bucuk ayda 9 kilo verdim yedikleri ze dikkat edin yürüyüş sporla 9 kilo verdim makarna pilav Kızartma tatlı şeker ekmek bunları yemedi niz mi kilo verirsiniz otla çöple kilo veremessin iz azim irade meselesi sabredin spor yapmıyorsunuz yürüyün ben ise giderken 45 dk yürüyorum yemiyorum bütün alışkanlıklarımi değiştirdim ve 4 ay sonra 30 kilo vermiş olarak size yine msj yazacagim

  1. Fadime boldaz

   bunlar Sahtekarlık inanmayın. sanatcilarin. elindekiler sarı renkte bana gelen gümüş renkte çayın içine kına koymuşlar aldanmayın 20 gündür içiyorum 1 gram zayıflama yok

   1. Mehmet Gür

    Fadime Hnm.Goji Beryyi aktarlardan(baharatçîlardan görerek alírsan daha iyi olur. Goji ile ilgili bilimsel ölçümler( vitamin,mineral,protein degerleri) hep 100 gr.lik birim üzerinden yapilmiśtír. Onun için günlük tüketiminiz 75-100 gr arasinda olmalidir.Dha fazla bilgi

 23. Betül

  Merhaba Sarı papatya, uzun zamandır araştırıyordum bu meyveyi. Müthiş birşey bu 5. günde 4 kilo sadece 10 tane yiyerek hemde .
  Yarin gidip bende hemen alıyorum. Nerde bu kuruyemişçi ?

  1. betül

   Gerçekten aktardan aldığın bu kadar ise yaradımi nasıl kullandin bana atarmisin

   1. lezbik

    betül ammada sallisin ha 10 tane yemiş 4 kilo vermiş atommu la bu yağları mı parçaladı ne yaptı

 24. SARI PAPATYA

  Merhaba ben goji berry’i 5 gündür kullanıyorum. Başta inanmıyordum almak istemedim sonra aklıma esti birden aldım internetten falanda değil.TUĞBA kuruyemişten 100gr. 10 tl’ye aldım ve hala daha bitmedi. Goji Berry’i kullanmaya başladığımda 88 kiloydum ama sadece 5 günde 4 kilo verdim şuanda 84 kiloyum. Ama sadece goji berry yiyerek bu kadar hızlı zayıflamadım.Üniversite öğrencisiyim okula gitmeden önce 10 dakika sadece mekik çekiyorum 50 kadar ve yanında açlığımı bastırmak için 1 kase yoğurt ve kırmızı bul biber ile birlikte tüketiyorum. Günde 10 tane goji berry yiyerek 5 günde 4 kilo verdim herkese tavsiye ederim bende inanmamıştım ama baya etkisi oldu.

  1. Şehbal Talu

   Merhabalar, hala goji ürünleri tüketiyor musunuz? Ne kadar süredir tüketip kaç kilo verdiniz. Bir zararı oldu mu? Sadece açık olarak meyvesini mi alıp tükettiniz.

   1. canan

    Bende iki gundurr kulaniyorum bir faydasi olurmu bilmiyorum ama 2gundur sadece kahvalti yapiyorum istahim kesildi arti cok suda iciyorum

 25. selver

  Slm arkadaşlar yurtdışında yaşayan arkadaşlar goji bery interspar varsan bulursunuz ben ordan aliyorum

  1. Hulya

   Real da da bulunuyor Bio laden de de var ama real da daha ucuz ☺

 26. filiz.

  bence en güzel zayıflama leslie sporu ile oluyor.deneyin pişman olmayacaksınız

 27. NERMİN AHISKALI ALYAR

  İYİ akşamlar arkadaşlar gojji üzümü kulanmaya başladım 1 haftadı faydası var zamanla zayıflatıyor . Benimde 25 kilo fazlam var . Boyum 1.70 .şuan kilom 95 .doğum sonrası kilo veremedim .Şu an bebegim kuzum 9 aylık . Ama kulanıylrum yan etkisi yok .sabah öylen akşam kaynamış suda birdağa 1 emek kaşığı koyup 5 dakkika bekletip iyorum .faydası var arkadaşlar SABIR GEREKİYO BU İŞLERDE .PES ETMEYİN DEVAM EDYN KULANMAYA NASIL OLSADA GOJJİ İLAC DEYİL SONUCTA BİR MEYVE İNANIN ZAMANLA FAYDASIN GÖRECEYİZ .SADECE ZAMANA İHTYÇIMIZ VAR KULANMAYI DEVAM EDYN ARKADAŞLA BEN PES ETMYORUM .AMA ETKİSİ OLDUĞUNAN EMİNIN SEBEBİ GYT GYDE KENDYMİ HAFİF HİSDEDYORUM .VE DİNC.
  SİZLERE BAŞARLAR SAĞLIKLI YAŞAMLAR. SAĞLIK OLSUN VE DEYİRNİ BYLİN SAĞLIĞNIZIN .SEBEBİ SAĞLIKLI İNSAN BU HAYATA EN ZENGYN İNSANDI .

  1. Mehmet Gür

   Nermin Hnm,günlük 100 gr dan fazla tüketmeyin.Şayet bebeğiniz emiyorsa çok zeki bir çocuk olacak.mamasına her öğünde 3-5 tane ezerek karıştırıp ver.boyu uzun olur.Ben yetiştiricisiyim.Haziran -eylül arası tazesini gönderebilirim.Kurusundan daha faydalı ve ucuzdur.bebeğiniz çok severek yer.

   1. Duygu

    slm bende goji kullanmak ve kullanmamak arasında kararsız kaldım .nerden alacağımida bilemedim . doğum kilolarim dan kurtulamadim hiç bir şey yemesem de veremiyorum üstelik evde yürüyüş bandım var günlük 1saat te yürüdum daha çok yemek isteği daha çok kilo olarak geri dönüyor her zaman başladigim noktaya dönüyorum. artık bıktım ve kilolardan kurtulmak istiyorum . yardimci olun lütfen .

  2. sevda

   Nermin ahiskali hanim nerden aldınız acaba sahteleri cok güvenemiyorum oyüzden inandirici gelmiyo aydınlatırsanız sevinirim

  3. aynur

   Benimde 9aylik bebegim var 14kilo fazlaligim var cok sinir bozucu ben icmekte tereddutteyim bir zarari olmaz degilmi dr.oneriyorlarmi cevap yazarsaniz sevinirim

   1. Özlem

    Ya benimde bebeğim var 4bck aylık emzırıorum kıllansam zararı olurmu ?

    1. Seda

     Sakın çok zararlı bebek de kilo kaybı oluyo ileri zeka geriliği ne yol açabiliyor

 28. Neşe kara kavalcı

  Bende bugün aldım yarın kullanmaya başlıycam bi hafta sonra sonucu yazarım arkadaşlar bakalım gerçekten işe yarıyormu hedef 10 kilo

 29. Tugba

  Bende bu urunle 3 ay once tanisim boyum 1,64 kilom 64 du. Aktardan aldim 500 gr ama hic faydasini goremedim. Sonra isteki kizlardan birisi onerdi. Internetten almis. Bende oradan getirttim geldiginde aktardan aldigimdan cok farkliydi. En azinda paketi ozel vakumluydu. Ve taneleri kocamandi. Oradan 2 aydir aliyorum hep ayni geliyor. Bide her siparisimde arayip bilgilendiriyorlar surekli danisabiliyorsunuz yani. Goji limon diye bir tarif var o tarifi denedim 2 ayda yaklasik 7 kilo verdim.

  1. sule

   Bnde aktardan aldım faydasını görmedim.hangi internet sitesinden aldinix aceba

   1. Mehmet Gür

    Şule Hnm. acele karar vermeyin! Ben bu ürünün yetiştiricisiyim öğrenmek istediğini bana sor.

    1. candan

     Merhaba benim 3 aylık bir bebeğim var kullansam bi zararı olurmu tereddüt ediyorum süt arttırıyor Muş doğru mu ve günlük kaç adet kullanmalıyım kuru meyve olarak alsam ılık su ile ıslatılmıası mı gerekiyor bilendirirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

    2. afra ceylan

     Mehmet bey bu goji için günlük 100 gram diyosunuz ya yaklaşık kaç taneye denk geliyo acaba söyler misiniz ve son olarak da benim kardeşim var 11 yaşında 55 kilo boyuna göre 10 kilo vermesi gerek onun için kullanabilir miyiz

  2. Suzan bodur

   Tarifi verebilirmisiniz.Teşekkürler ben emziren bir anneyimm….

  3. Reyhan

   Nasıl bi tarif edermisiniz ben 2 haftadır kullanıyorum hiç faydasını görmedim aktaran aldım

   1. irem

    Bayan yukarıda soylemiş işte goji limon yazın çıkıyor diye.

 30. Nilgün

  Benim 10 kilo fazlaligim var emin deilim ama kullanicam fakat nasil kullanicam bilemiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

  1. Nilgün

   Benim 10 kilo fazlaligim var emin deilim ama kullanicam fakat nasil kullanicam bilemiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

   1. elif

    bende yeni aldım tok tutuyor ve atıştirma isteğini yokediyor bakalım ne olacak

  2. MEHMET GÜR

   Nilgün Hnm. Gojiberyy den günde 3 defa (en fazla acıktığınızı hissettiğinizde)bir su bardağı diyet yoğurt içine bir kahve fincanı goji ilave ederek yiyebilirsiniz.
   Ayrıca evden işinize giderken yanınıza 75-100 gr arası goji alın arada bir atıştırın.Hiç acıkmadığınızı hissedecek ve günlük yemek öğünlerinde daha az yediğinizi görecek ve kilo vermeye başlayacaksın.Haziran eylül aylarında tazesini de(isterseniz size gönderebilirim) yerseniz çok sağlıklı şekilde yaşamınızı devam ettireceksiniz.

   1. Ipek

    Bende bugün aldım denemedim ürün kalmadı hepsi para tuzağı aldım bir aylık, öğlen ve akşam çayını içim ve tok tutuyor bol su tüketmeyebasladm bakalım, bir ay snra ne olcak 90 kilo ins iyi sonuç alırım in s sizler ile paylaşım dedim

   2. Sevtap

    Mrb mehmet bey ben bu bitkiden almak istiyorum hangi mevsimde yetişir ve sizden temin edebilir miyiz ve mumkunse bahcemize ekmek istiyorum yardimci olur msnz lütfen

    1. Mehmet Gür

     Merhaba Sevtap Hnm.İstediğiniz fidanları adres verin göndereyim. Tam dikim mevsimi.

     1. türkan

      mehmet bey bende bahçeye goji çileği dikmek istiyorum bakımı zormu fiyatı nedir bilgilendirirseniz

    2. Mehmet Gür

     Merhaba Sevtap Hnm.adresinizi bildirin size fidan gönderyim tam dikim zamanıdır.

    3. Mehmet Gür

     Merhaba Sevtap Hnm.istediğiniz fidanlardan gönderebilirim.Adres bilgilerini bildirin.Tam dikim zamanı.

    4. Mehmet Gür

     Sevtap Hnm.istediğiniz kadar fidan var.tam dikim ayları.

     1. Serap

      Mehmet Bey Merhaba,
      Bende bu bitkiden yetistirmek istiyorum. Bana tohum yada fidan gonderebilir misiniz?

 31. Gözde

  Merhaba
  Bende yaklaşık iki haftadir kullanıyorum açıkçası tartilmadim kendimde pek de fark görmüyorum ama kullanmaya devam ediyorum genellikle az tuketenler var bana günlük 40 gr tuketmem söylendi bende öyle yapıyorum sabah aksam 20 gr yiyorum yan etkisini görmedim ama kilo da verdiğimi pek hissetmiyorum açlık hissi de çok duymuyorum birşeyler yemeyi çok seviyorum inşaallah verebilirim ama spor olmadan zor görünüyor

 32. fatma

  bugun aldım bakalim faydasi olucakmi burdan yazıcam

 33. fatma

  bende bu gun aldım kullanıp yorum yapicam bakalım ne olacak bi hafta sonra

 34. Aysel

  Valla anlamadım ben bu gojiyi Kilo verelim dedik aldık inanılmaz iştahı açıyor bir haftadır düzenli kullanıyorum Kilo verceme 3Kilo aldım oysa çok ümitlenmiştim çok üzgünüm hayal kırıklığına ugradım neden böyle oldu bilen varsa yazsın

  1. fatih süleyman şahin

   bende 4 gündür kullanıyorum. 10-15 gün sonra size burdan faydamı zararmı gördüm yazacağım sayın arkadaşlarım.

   1. Şehbal Talu

    slm. goji ürünlerinden fayda gördünüz mü?

  2. Mehmet Gur

   Galiba yanlis urun almissiniz.goji berryi ben yetidtirip yiyorum.bajcede calisirken bir avuc yedigim zaman aksama kadar acikmiyorum.

 35. Kimi

  İnsanların en hassas noktası kilo problemi ve guzellesmek…Maalesef bu zayıf noktalar tüccarlar tarafından hep kullanılmış senelerce.Goji berry araştırdım tüm siteler aynı şeyleri yaziyor’, sağlığa iyi gelip gelmediğini bilmiyorum ama kilo konusunda yardimci olmadı 250 gr i bitti hala ayniyim üstelik yemem de çok azallttim. Almanyadayim Amazon dan 20 euro ya 1 kilosunu aldım. BAŞKA bit sitede Tibet te yaşayıp oradan getirttigini iddaa eden bir bayan yarım kilo şunu 150 tl den sattığını Tr den alınanlar işe yaramadığını olumsuz yorumlara oldukça sınırlı cevaplar vermiş üstelik…Sizden aldım kilo veremedim diyen bir bayana cevaben”yeterince inanmamissiniz ondandir”cevabını verecek kadarda yussuz utanmaz biri…Ne olur kilo vermek isteyenler az ye spor yap kuralına uyup kendilerini kullandirmasin…Saygilarimla

  1. ahmet ayaz

   Size himalaya tuzu ile su terapisi yapmayı tavsiye ederim. Sadece kilo vermek için değil fazla kiloların neden olduğu hastalıklarla mücadele etmek için de gerekli.

   1. Şehbal Talu

    Slm. Himalaya tuzu ile su terapisi nasıl yapılıyor? Bilgi verebilir misiniz?

 36. nuran

  Bn herbalife urunl3rini kullanıyor m ve cok memnunum kendimdeki sonucu gorerek bu isi yaparak insanlara yardimci oluyorum araştırin ve urunl3rimiz kimyasal urun degil ilac hap degil dogal bitkisel urunlerimiz turkiyenin her yerinde var kilo probleminiz varsa bunu oneririm ve yardimci olabilirim isim herbalife sagl8k danismanligi yapiyorum ve isterseniz kendi isinizi yapabilirsiniz ve urunlerimizde indirimdede faydalanabilirsiniz instegramda sayfamvarordan takip edip istediginiz sorular sorarak kilo problemi nden kurtulabilirsiniz instegramda herbalife sağlık danismani nur burdan ulasabilirsiniz

 37. Kübra

  Bende yarın başlayacağım 13 kilo fazlam var çayını yapıp posasınıda yiyeceğim aynı zamanda yürüyüş yapmayıda düşünüyorum gelişmeleri yazmaya çalışacağım umarım işe yarar??

  1. meral

   merhaba.yasım 48.bu yaşta kilo vermek gerçekten çok zor.ki öyleyken goji berri ile 15 günde 4 kilo verdim.spor dahi yapmadım.gerçekten çok işe yarıyor herkese öneriirim.saygılar

   1. ALİ YAVAŞ

    hayırlı akşamlar meral hanım ben de goji berry siparişi verdim 15 ocak 2016 da teslim alacam inşallah. lütfen ve ALLAH rızası için doğru söyleyin hiç diyet ve spor yapmadan mı 15 günde 4 kilo verdiniz ?

   2. muge

    slm meral hanım nasıl kullandınız ben kuru meyvesini aldım ama nasıl kullanacagımı bilmiyorum beni aydınlatırsanaız sevinirim lutfen ?

   3. sevda

    Meral hanim nerden aldınız acaba yardimciolursaniz sevinirim

   4. türkan

    meral hanım nasıl kullandız rica etsem bana yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim

 38. Demet

  Ben dün siparisimi verdim cünkü cok faydali oldugunu ögrendim.
  Boyum 1.70 ama kilom kimse inanmasa da 77 kilo. Uzun yillar sporla ugrastigim icin kasli bir vücudum var ama tabi 10 kilo da fazlaligim.
  Vaktim olmadigi icin eskisi gibi cok spor yapamiyorum o yüzden goji berry denemek istedim.
  Sonucu ne olursa olsun buraya mutlaka yazmayi düsünüyorum cünkü malesef cok caresiz insan var.
  Ama sunu herkesin kafasina yerlestirmesi lazim. Zayiflama ilaci diye birsey yoktur arkadaslar olsaydi dünya genelinde obezite denen bir hastalil olmazdi.
  Goji berry, elma sirkesiymis, metabolizmayi hizlandiran ilaclar yiyecekler size sadece kilo verme konusunda yardimci olabilecek seyler.
  Hersey aslinda kafada baslar eger kararliysaniz sporunuzu yapin bu yardimcilari da kullanin ve asiri yagli ve sekerli yiyeceklerden uzak durun. Öyle herseyi yiyip tüm gün yerinde oturup sorf bu tür seyleri yeyerek asla zayiflayamazsiniz!!!
  Herkese bol sanslar.
  Umarim benimde bir sonraki yorumum umutlandirici olur…

 39. erva

  Ben emziriyorum alsam sorun olur mu acaba kısa zamanda cevap alabilirsem iii olur.

 40. leyla

  MERHABA GOJİ BERRY GERÇEKTEN ETKİLİ ZAYIFLATIYOR MU MERAK ETTİM VE GÜVENİLİR OLARAK NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ..TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

  1. aişe terım

   ersagın resmı sıtesı var turk malı guvenılır uye oldugunuzda 25 tana poset cay seklınde 20 tl ye sıparıs verebılıyosunuz uye olmak ve sıparıs vermek ıcın ıletısıme gecebılırsınız ger ıstersenız maıl atabılırsınız yonlendırmeye calısırım aktıf uyesıyım kılo verenler ve menun kalan arkadaslarımız var saglık bakanlıgı onaylı helal gıda sertıfıkalı urunlerı ersagın …

   1. Yasemin

    Ersag’in urunlerini genel anlamda cok begeniyorum. Ama goji cayini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Marketlerde satilan bitki cayi gibi yapmislar. Goji berry’i taze bulmak zordur, ama taneli kurutulmus olarak alip kendiniz yapabilirsiniz cayini. Faydasini da bu sekilde gorebilirsiniz ancak.

   2. vahide

    merhaba
    8 aylık bebeğim var…ve fazla kilolarim…emziren anneler hiç kullandınız mi…bebeklere çok gaz yaptığı söyleniyor? zararı varmıdır? babam Malatya pazarından almış kilosu 100tl daha denemedik ama.. detaylı bilgi verirseniz sevinirim?

 41. Selda

  1 hafta oldu kullanalı sabah aç veya tok 25 adet yıkayıp yiyorum.. yanında spor ve diyet olmadan tartıda 1 kg eksildi.. metabolizmayı %100 çalıştırıyor. bağırsaklarınızı boşaltıyor. benim şuan için yan etkisi miğdede kramp girerek sürekli büyük tuvalete çıkartması! geçimi bilemiyorum. vct alışırsa düzene gireceğini umud ederek tüketmeye devam ediyorum..

  1. leyla

   MERHABA 73 KİLOYUM 20 KİLO VERİP İNCE BELLİ OLMAK İSTİYORUM ..ÜRÜNÜ NERDEN TEMİN ETTİNİZ ACABA .. VE UYKUDA HER HANGİ BİR BOZUKLUK OLDU MU ??

  2. nermin

   selda hanım ben ürünü aldım ama sitelerde 1 kg 50 tl diyor ben ise 300 gr 150 verdim nerde yanlışlık yaptım acaba yardfımcı olurmusunuz

  3. muge

   slm seda hanım peki aksamları nasıl tuketiyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim ☺

 42. Deniz akgul

  Kilosu seksen liraya satılıyor utanmazca kazikliyorsunuz ayıptır

  1. Tuğçe

   Akyarlarda baharatcılarda kilosu 60-80 arasi degisiyor internetten siparişe gerek yok

 43. meryem

  Mrb lar bende iki gundur kullaniyorm bol bol su icmenizi tavsiye ediyorm arti spor yapmanizi spor olmadan zayiflama olmaz benim istahimi kesti yemek yemiyorum faydasini goruyorum

  1. emine

   Kullanimi nasil gerceklestirdiniz bugün bende basliycam kargo elime ulaştı tok karna mi ac karna mi kullanicam bilmiyorum en etkili nasil kilo verebilirim bes kilo fazmal var

 44. omer

  Kullanım şeklinini yazar yada mesaj atarsanız sevınirim 5362510420 tsk ler

 45. Havva-Bursa

  Ben goji üzümü veya goji çileği denen ürünü dün aktardan 1 kg. olarak aldım ve eve geldiğimde hemen kullanmaya başladım. Aktarın söylediğine göre günde yaklaşık 20-25 gr. kadar kullanılmalıymış. kullanmaya başlamadan önce kilom: 72 kg. İlerleyen zamanlarda olumlu yada olumsuz etkisini göreceğim. buradan sizinle tekrar paylaşırım. Bu arada bir uyarıda bulunmak istiyorum: Aktarlar kim ne tutturursa o fiyata satıyor. Lütfen araştırmadan almayın. Benim yaptığım hataya düşmeyin. Ben ilk girdiğim aktardan aldım Kg. fiyatı 120.-TL.dan. Ama kazıklandım malesef. çarşıda 1-2 saat içinde denk geldiğim tüm aktarlara sordum kg. fiyatını ortalama 80.-TL. olarak söylediler. Eğer 1 kg.alırsam 65.-TL.den verebileceğini söyleyen aktar da oldu. Lütfen pazarlık edin. hemen hemen her aktarda da bulunmakta.

 46. ayşe

  Oriflame ile tanışmak isteyen olur mu kotologdaki ürünlerde yüzde otuz kar ediyorsunuz

 47. Asya

  Gunaydin Ben BU urunu Arkadasimin tavsiyesi Ile aktardan aldım 4. Gun bugün sabah ac karnına bir kahve fincanı yiyorum bence kiside açlık hissini yok ediyor çünkü eskiden strese girdikce yemek yiyen ben eskisi gibi saldırmıyorum dolaba bu sabah itibariyle 2 kilo vermisim ve inanın zorla yiyorum yemek önüme gelmese sabah 7 De yediğim uZum beni 13:00 e kadar tok tutuyor ve sonraki ogunleride lutfedip yiyorum

  1. Pinar

   Kahfe fincanı kadarmi yiyorsunuz ben ise bi bal.kasigi sizce hangisi daha iyi sizin yaptığınız mi

 48. maral

  Mrb bn yurtdışında yaşıyorum. Bunu sipariş vermek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne kadar süre ve nasıl kullanmam gerekir

  1. nurcan erdogan

   Bende Hollanda da yasiyorum ve marketlerde kuru meyvelerin yaninda buldum. Paketlerde var. Goji bessen diye.

  2. ŞABAN TOPUKSUZ

   Benimle ietişime geçin göndereyim hanım efendi iyi kilo vermeler

 49. hülyaakdağ

  emzirenler kullanabilir mi acaba bilgisi olan var mı.6 aylık bebeğim var…kullanmak istiyorum ama emziriyorum

 50. betul

  Niye yorumumu yayinlamadiniz yoksa elestiriyi kabul etmiyormusunuz……

 51. betul

  Ya bende 4gundur kullaniyorum istahimi kesmedi ama tansiyonumu firlatti.cok dikkat edin arkadaslar hiper tansiyon yapiyormus kimse bunu soylemiyor sabah sadece 10 tane yedim tepem patlicak gozlerimde oyle niye kimse tansiyonu yukselttiyi hakkinda hic bilgi vermiyor 4gundur 10ar adet yiyorum bunuda belirtim kilosunuda100 liraya aldm bir avm den

 52. Zeynep

  Bende goji kullanmaya başladım.3gün oldu.kiloda bir değişiklik yok. İştah kapatıyor bence kilo verdiriyor mu bilmiyorum ama deneyecem

 53. nazife

  Ben 10gundur goji cilegi yiyiyorum sabah bir kasik aksam bir kasik 3 kilo vermisim bol bol su icmek lazim

 54. tuana

  Mrb sevgili arkadaslar ben normalde inanmam boyle seylere ama dedimki nolucak meyve hem bise olmaz dun aldim kullanmaya basladim aktarda var ben size surekli yorum yapicam merak etmeyin suan 52 kiloyum boyum kisa oldugu icin 52 kilo fazla geliyor 1.55 boyum 😀

  1. türkan

   tuana hanım gojinin faydasını gördünüzmü yazarsanız sevinirim

 55. nehir

  Yeni aldım ama kutusu cok kucuk denemelık bir kutu aldım..bilmiyorum farklı geldi bana ne kadar kullanılacgm konusunda kararsızım zaten 50 gr yazıyor ustunde nasıl yetecek onu da bilmiyorum

 56. Çetin

  Kilo verenler paylaşsın ve ne kadar bi süre kullandıktan sonra verildi yazarsınız mutlu olurum 🙂

 57. Naz

  Bende siparis verdim bugün geldi ve nasıl kullancagim bilmiyorum internetten aldım aradım ama cvp vermiyorlar 150 lira verdim üç paket 100 grm geldi çayını yaptım bakalım sonus ne olacak 74 kiloyum

  1. sibel

   meraba ben ersağ üyesiyim sizi isterseniz üye yapabilirim çunku bizim ersağlılar bu bitkikiyi sallama poşet çay olarak yapıyolar uye olararak daha uygun fiyata indirimli olarak alabilirsiniz bn bizzat kendim kullanıyorum.

 58. Pınar

  Slm arkadaşlar ben iki gündür kullniyorum goji berry diye siparis verdim bana gelen goji vital oldu.bence en sağlıklı adres aktarcilar dir

 59. Çetin

  Ben bu gün aldım ayın 26 Kasım Perşembe 10 tl lik aktardan siteye güvenmiyorum aktarı tercih ediyorum kurt üzümü sabahları 10 veya 15 tane yiyin dediler yarın kullanmaya başlayacam 83 kilodayım şimdi inşallah kurtulalım şu fazlalıklardan faydası olanlarda paylaşsın faydalanalım

 60. Gözde

  Hanımlar ben bir haftadır sabah ve akşam yemeklerden önce yogurtla birlikte tüketiyorum Çayıni icemiyorum ama su an 1.5 kilo vermişim yani iştahım yine var ama dikkat de ediyorum tabiyki denemede fayda var diyorum zaten çok faydalı bir bitki herkes yemeli bence ne kaybedersiniz ki zayıflamasaniz bile en azından vitaminlerinden faydalanın ben aktardan aldım..ve zayifliyorummm sanırımm?

  1. Saliha

   Ben şimdi 83 kiloyum daha bu gün aldım kullanacam yarın inşallah faydasını görürüz Lilo verdikçe paylaşın

  2. Ayse

   Mrb bn 1 haftadir kullaniyorum aktardan aldim kilo veremedim neden acaba sizin kullandiginizin tadi nasil bnimkisi cok tatli

 61. Simge

  Meraba arkadaşlar bende bugün aldım aktarsan 100gr aldım.sakin internet üzerinden alıp bir avuç yemeyin bir tatlı kaşığı yani sabah 4 5 tane aksam 4 tane sağlıklısı bu 73.1 kg hım şuan bakalım bır hafta sonra tekrar yazıdan.aktarsan alın arkadaşlar öğrenerek sık arka etmeyın.bütçe kullanan ve sonuc alan büro varsa ne kadar zamanda kaç kg verdı yazabılırmı?

  1. Berke

   Ben daha şiparişini vermedim ama düşünüyorum düzenli kullanıldığı taktirde hazirana kadar kaç kilo verebiliriz bilgilendirebilir misiniz? Acele kilo vermem gerekiyor

 62. Muradiye

  Mrb bu meyveyi bugün sabah şans eseri buldum ve aktaran aldım yarın sabah başlayacağım bana denilen sabah kahvaltıdan 30 dakika önce 1 tatlı kaşığı akşam gene aynı yemem gerektiğini söyledi aktar üzerine 2 bardak ılık su iç dedi ve çok ileri boyutlarda diyabet hastasıyım 5 öğün insülin kullanıyorum günde inşallah faydası olur ilerleyen zamanlarda tekrar yazacağım değişikliği

  1. Aysu

   bende diyabet hastasıyım yorumunuzun üzerinden iki hafta geçmiş. acaba bi zararını gördünüz mü yahur yararı ne oldu. afedersiniz bende insülini sürekli göbekten vuruyorum ve kiloda alınca göbek oldu. yararı olur mu merak ediyorum. bilgi paylaşırsanız sevinirim

   1. Nilgün

    Diabet hastaları kullanmamalıdır hipertansiyonu olanlar ve kan sulandırıcı ilaç kullananlarda zararlıdır

  2. Gulsen

   Merhabalar bende tip 1 diyabet hstasiyim .diyabet hastalari kullanabiliyormu…siz kullandiniz faydasi oldumu acaba tesekkurler…

 63. fatma

  Ben kurt üzümünu dukan diyeti ile tanıdım. 10 yıldır 75-76 kiloydum. 3 ayda diyetle beraber kurt üzümü kullandım. Şu an 63 kiloyum 57 kiloya gelince diyetin 3.etabina geçeceğim. Spor yapamadım ama hareketimi artırmış olsaydım eminim daha fazla kilo verebilidim.

  1. ömer

   Fatma hnm nasıl kullsndınız kullanim seklini 5362510420 mesaj atabilirmisiniz

   1. sibel çakır

    bu yolla numara ver oda seni arasın dimi ne kadar akıllısınız ya ?

 64. Vildann.

  KESİNLİKLE DENEYİN !! 3 arkadaşımla beraber ”aktardan” goji berry aldık sadece deneme amaçlı.Sporcuyuz ..şu an antrenman yapamadığımız için biraz kilo aldık..Hepimizde farklı etki yaptı.1 hafta sonucunda söylüyorum : çayını yapıp meyvelerini yedim..mide bulantısı,yemek yemeMe isteği,sık idrara çıkma..sadece meyvesini yiyen arkadaşım; az yemekle hemen doyduğunu iddia ediyor.diğer arkadaşım da tuvalette zaman geçirdiğini ,tokluk hissi olduğunu söylüyor.Tadıyla ilgili bir problem yok gayette tatlı bir meyve,çayıda tatlı fakat benim açımdan sadece yedikten sonra mide bulantısı yapıyor.Deneyin!

 65. cahide

  Ya ben iraktayim nasıl Sipariş etcem benimde basen yağları var

  1. sibel

   meraba bn ersağ uyesiyim isterseniz sizi uye yapabilirim .gojibery çayını indirimli olarak kendiniz sipariş vererek indirimli olarak getirtebilirsiniz

 66. arzu canyiğit

  bir aydır kullanıyorum goji çileğini meyve olarak sabah aç karnına günde 30 gram yiyorum tek öğün yani, vede faydasını gördüm ( 96) kiloydum başladığımda şuan (90) kiloyum çok şükür işe yarayan bir ürün bu herkese tavsiye ederim ama ara vermeden azimle kullanın sağlıklı şekilde yavaş yavaş kilo verdiriyor ….

   1. sibel

    meraba ben ersağ üyesiyim bizim ersağ firması bu meyvayı yetiştirip sallama poşet çay olarak hazırlıyolar dilersaniz sizi üye yapayım böylelikle indirimli olarak getirtebilirsiniz 1 kutuda 20 süzen poset çay var fiyat 25 tl ama siz üye olursanız dahada indirimli alırsınız kendim de kullanıyorum güvenle tavsiye ederim detaylı bilgi için msj atın 150 tl sparişte 7 8 kutu alabilirsiniz ayrıca ersağın hediyeleride var ersağ tamamen bitkisel temizlik kozmatik üreten bir firmadır

    1. merve

     Sibel hanim bu ürünü kullanmak istiyorum ama hamilelik durumum var sakıncası olurmu çünkü ilk bebegimi çok bitki ilacı içtiğim için kaybettim bide bu ürünü bıraktığıMDA eski kıloma gelirmiyim yoksa sürekli kullanmam mi gerekiyo

  1. Gülsüm

   Sadece bu ürünümü kullandınız yoksa extra bişiy yaptınız mı bende 1 haftadır kullanıyorum bir degisiklik yok ama kullanmaya devam edeceğim

  2. Duygu

   En güzel yorumu siz yazmışsiniz suan ki fikirlerinizi ve kilonuzu merak ediyorum lütfen paylaşırmisiniz

 67. hilal

  Arkadaslar ben bu gun basladim bende ayni sizin gibi bu fazlaliklardan kurtulmak isteyen bi tanesiyim bana kuru meyve olarak paketi 100gr halinde geldi.sabah ogle aksam iki bardak suyu kaynat tepesiz tatli kaşığı goji icine at 20dk demlensin ic ve meyvelerinide ye dendi.aynen yaptim denildigi gibi meyvenin tadi cok guzel ama demlenince kötü acikcasi.ama gercekten bise yicek durum birakmio insanda diger yorumlari okudum istah kesmio diolar demekki kisiden kisiye degisiyo madem aldınız moralinizi yuksek tutun ve kendinizi motive ederek tatli ve hamur v.s gibilerden uzak durun faydasini gorecegimize inaniyorum.bu gun tartida 79.3 kg ken bakalım 1 hafta sonra ne olacak paylasagim sizlerle

  1. gulay

   Slm.hilal hanım.iki hafta geçmiş.gojiberyy i hala kullanıyorsanız kaç kilo verdiğinizi öğrenebilir miyim. Tsk ler

 68. Ahmet faruk

  Arkadaşlar ben 1 aydır kullanıyorum pek öyle iştah kesmeymiş tok tutmaymış hepsi palavra 10 kilo vericem diye 150 200 tl harcıyacagıma oparayla gider güzel bir spor ayakkabı alır akşamları yürüyü şe çıkarım daha iyi. Zaten bunlarda insanları hep kandırma. Goji beri çok uzun zamanli kullanimlarda belirtisini gösteren bir meyvedir. Allahaş kına kanmayın bunlara

 69. ayça

  Selam millet yorumların bir kısmını okudum benim 20 aylık herşey yiyen uemeklerden sonra sadece keyif aldıgı için emzirdiğim bir bebişim var eee tabi 10 kiloya yakın fazlalıgımda var ben emzirirken bu ürünü kullanmamda bir sakınca varmı cevap yazan olursa çok sevinirim…

 70. Merve

  Arkadaşlar gecen kiş lahana suyuyla 3 ayda 7 kilo verdim.over kisti problemim var tekrar ortaya cikdi ve ameliyat dediler bn olmayi kabul etmedim.doktorum zayiflamam gerkdigini söyledi bn 1.72 boyuda 65 kgmim 55 56 olamam gerekiyor.gojiyi cok araştirdim fakat hormanal bi rahatsizligim olduğu icin kistime zarar verirmi hic bir yerde bilgi bulamadim.lutfen yardimci olun

  1. fazilet

   Polikistik overe tek çare soğan suyu kuru 15 gün hiç aksatmadan içmelisin..

 71. Banu

  Dün aktardan 10tllik aldım.kilosu 100lira.ben denemek için az aldım.sabah aç karnına 8, akşam aç 8adet yedim.7den sonrada bişey yemedim.yeşil çay ve su içtim.sabah kalktığımda 400gr.vermişim. bu arada kilom 80.6 idi.bugün 80.2 çıktım.bakalım yarına bi değişiklik olacakmı?yine yazıcam.

 72. Ece

  Merhaba.. Cok fazla arastirmak icin vaktim olmadi yalniz tek bir sorum olacak.. Bu urunu kalp hastasi olan insanlar kullanabiliryor mu? Veya bu urunu su kisiler kullanamaz diye maddeler varmidir?

  1. Rubisco

   Hayir herhangi bir sakincasi yok. Cunku bu bir meyve. Normal portakal mandalin cilek kiraz gibi bir meyve. Kilo ya iyi mi geliyor bilmiyorum ama o kadar tippi ilaclarda bile bulunuyorsa bir mantigi vardir. Bulabileceginiz yerlerden biri bu avm deki aktar tarzi yerlerden alabilorsiniz ben oradan bulmustum 100 gr 18 tl gibi bir mevladi.

 73. Dilek

  Ben dün n11.com dan siparis ettim .faydası olurmu kilo vermeme bilmiyorum.yorumları okudum herkezin bir metabolizma sistemi var kime etki eder kime etmez bilinmez ama şansımızı deniycez artik ?

 74. SAADET TANIR

  daha once kullanan var mi ne kadar zamanda ne kadar verdi cok merak ediyorum bende bes gundur kullaniyorum simdilik vermedim gibi daha tartilmadim ama metak ediyorum lutfen

 75. ssşz

  13 yaş için uygunmudur doktora götürdüm diyet verdi ama kilo veremedik

 76. Şule

  Allah rızası için gerçekten iyi yada kötü gerçek bilgi verin kilo konusunda çok eziyet çekken insan var insanlar çok kandırıldı güvenemiyoruz hiçbişeye.aldım çok iyi diyo ama nerden aldığını açıklamıyo bide internetle aktarlar arasındaki fiyat uçurumları gerçekten illginç terddütte kaldım ama internete hiç güvenmediğim-güvenemediğim için aktarları araştırıcam inşallah konyada vardır yada gerçekten bilen biri vardır

  1. şeyma

   bende bugün temin ettim daha kullanmaya başlamadım ama konya da aktarlarda var eger alacaksanız

  2. iskender

   Haklisin fiyatlar farkli fatkli ben 90 tl ye sldim. Hic zarari olmayan aksine faydasi cok olan bir meyva. Ben ilik su icine 1 avuc atiyor ve meyveler iyice yumusadiktan sonra yiyiyorum.Sonuc 25 gun sonra belli olacak 30 gunluk kur gerekli.

  3. denizzhan

   Şule ben aldım kullanıyorum değisme olursa bilgi veririm

 77. Serra

  Brnde bu gun aldim insallah 30 kilo veririm cook ihtiyacim var meyveden mi cay yapiyoruz hazir paket mi aliyoruz onu anlayamadim. Hangisi daha etkili yardimci olabilirmisiniz

  1. dilek

   Faydası olursa bilgilendirir misiniz ? Merakla bekliyorum ben de kullanmak istiyorum ama emzirdigim için kullanamıyorum cevabınızi bekliyorum.

   1. Eminee

    Ben 13 gününmdeyim kilosu aktardan 90 liraya aldım kilo Milo verdirmiyon verdireceğini de sanmıyorum hepsi plavradan ibaret bence

  2. Selen

   Sonucu yazarmısınız lütfen ne kadar sürede kaç kilo verdiniz ve nasıl kullandınız

 78. Banu

  Özlem hanım sonucu yazarmısınız?? Migrosta varmı?? Sanki öyle bi yorum okudum.

 79. Cansu

  Bende aldım daha bugün geldi günde bir avuç tüketiliyor diye okudum bi sitede ama yerken çok midemi bulandırdı hatta istifra ettim çok kötü bi tadı var belki ilk defa yiyorum Ondan mı oldu bilmiyorum ama bir avuçluk şeyi ben tüketemedim tüketen arkadaşlar sizler nasıl yiyiyorsunuz çok merak ettim cevaplarınızı bekliyorum

  1. Mevlüt

   Ben de bugün aldım yedim tadı gayet güzel
   Ama ben aktardan aldım

   1. Selma

    Mevlut bey kilo vermeniz de yardımcı oldu mu yazarsanız sevinirim

  2. nilüfer

   belkide mideyi bulandırarark yediklerini cıkarmanı saglıyor v o sekilde kilo verdiriyodur 😀

 80. GÜLİSTAN

  bende aldım dün geldi bu sabah başladım aç karnına 7 adet yedim bakalım faydası olacakmı

 81. hatice

  Merhabalar bir buçuk aylık bebeğim var emziriyorum kullanmam da sakınca var mı ??

 82. Ayçaa

  Arkadaşlar bende 4 gün önce aktardan aldım 250 grm 20.tlye satılıyr biraz faydasını gördüm ama bilmiyorum gercekten kilo verir miyim

  1. Yeliz

   Herkeze merhaba bende internetten siparis ettim 155 tl dun geldi aksam basladim bakalim sonuc ne olacak ilerlemeyi haberdar edicem sizlere

 83. özlem

  Merhabalar ben bugun aktardan aldim 10 tl lik ve bayada var içinde kilo ilede satılıyor mus ben 10 tl lil aldım bana gun icinde 2 kez 1 yemek kaşığı kadar oda yaklaşık 15 20 adete denk geliyor. Kullanmami söyledi ac karnına yiyin dedi ayni zamanda mutluluk bitkisidir bayanlar icin dedi kilo kısmını bilmiyorum ne yapar ama o kadar faydasi varken kilo dusunecegim en son sey olur. 80 90 tl vermenize gerek yok zaten kilosu 50 tlymis hic internet le ugrasmayin bence aktarda var

 84. ceylan

  Selam bende spor salonunda bir bayandan öğrendim bu goji berry yi bayan kullanmış zayıflamış daha doğrusu göbeğim eridi dedi Bende Bu gün aldım kullanmaya başladım umarım faydasını görürüm çünkü çok pahalı 80 tl ye kilosunu carfursadan aldım migrostada var aktarlardada var Ben kuru yemiş niyetine yiyiyorum günde 50 gram tüketmek yeterliymiş ben zayıflamaktan çok protein demir ve kan yapıcı ve olduğu için aldım bende demir anemisi var umarım sizlerde bende faydasını iyi etkilerini en kısa zamanda görürüz

  1. sibel

   meraba ben ersağ üyesiyim dilerseniz sizi üye yapabilirim ersağ bu bitkiyi yetiştirip sallama çay olarak hazırlıyo 1 kutuda 20 süzen poşet çay var hem meyvasından hem yaprağından hazırlanmış fiyat 25 tl ama siz üye olup dahada indirimli alabilirsiniz ersağ firması yerli türk firması bizat kendim kullanıyorum çayını güvenle tavsiye ederim firmayı araştırabilirsiniz detaylı bilgi için msj atın yardımcı olurummm

 85. Özlem

  Bende aldım bugün elime geçti.1kg istedim ancak 100gr geldi kazıklandım 72 tl ödedim.Aradığım moya ulaşılmıyor ve siteye de ulaşamıyorum. Numaraları 02122222222

  1. Özlem

   Adaşım bende aynı tuzağa düştüm diğer arkadaşları uyarmak lazım internetten sakın almayın

 86. abdullah

  Arkadaşlar bende kullanıyorum çok faydasını görūyorum ayda kesin 1kg kullaniyorum birakmayida dūşūnmūyorum ancak fiyatlarının 90 ila 100 tl arasında degişmesi nedeniyle kendim gettirdim isteyenlere 70tlye veririmtalep eden beni arasın not elimde sadece 50 kg mevcut 5 kgmını kendim kullanacagım

  1. Rabia

   Ne kadar zamanda ne kadar kilo verdiniz..Bayadır da kıllanıyorsunuz galiba,,başka faydalarını da gördünüz mü ??????

 87. Bora

  Ben aldim bugun geldi 95 tl ye ilk gun bakalim nolcak ama ha ben bunu yiyerek zayiflarim demeyim birde internette kesinlikle ve kessinlikle urunun dogal ve sahte olmadigindan emin olduktan sonra alin. Ben 16 yasindayim kullanacagim ben urunu sifa sepetinden aldim urun o sitede guvenlimi merak ediyorum ama 🙂

  1. Hasan

   Sayın bora bi sonuç elde ettiniz mi kilo ile ilgili çay be meyve olacakmı tükettiniz cvplarsanız sevinirim…

 88. Aleysa

  BEn aleysa selam canlar şimdi bir yerde okudum tarifini hatta fotorafini çektim burda yayinlayacaktim olmadı neyse şimdi aktardan alıyoruz meyvesini 5 yada 15 kilo Zayıflamak isteyenler bir cam şişeye sıcak suyu dokuyor uz iki çay kaşığı goji çileyi ekleyin şişenin ağzını kapatin 30 dakika sıcak suda demenin yemekten yarım saat önce için . Şimdi diyorki eyer 15 kilodan fazla Zayıflamak istiyorsanız yine bir cam şişeye bir çorba kaşığı çilek dökün kaynar suya 30 dakika bekleyin aç karnina için yalnız beklerken ağzını kapatin sıcak suyun böyle demiyim bakalım allah buyuk allah her kese şifa versin umutlarını boşa çıkarması canlar

  1. meryem

   Bende aldim ama hiç faydasını göremedim kurutulmuş meyvesimi yoksa çayımı zayıflatıyor aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 89. Derya Sönmez

  Merhaba ben goji aldım bugün kullanmaya başladım aç karnına yeniyor. diyet değilde mesela sabah kahvaltı mi öğlen de öğle yemegimi yesem ama akşam yemek yerine aç hissedersem goji yesem faydali olur değil mi metabolizmam yavaş . Zaten tok tuttuğu için fuzuli yemeyim diyorum diyete gerek olur mu sizce öğlen de yağlı yemek değil
  Sebze ağırlıklı yemeye özen göstericem.

 90. Elif

  Yorumları okudum olumsuz ve olumlu yorum yazanlar var. Benim sorum şu olacak benim bazı rahatsızlıklarım var. Böbreğimde protein kaçağı var ve keratinin yüksek, hipertansiyon, hipotroid hastasıyım ve tansiyon ve troid için ilaç kullanıyorum goji berry kullandığım ilaçlarla etkileşime girermi herhangi bir zararı olur mu yanıtlarsanız sevinirim.

 91. Callodi

  Bende tesaduf eseri internette gördüm bu ürünü ve yorumların hepsınıde okudum ben yurtdışında yaşıyorum ve bugun markete gıttım ve resmını gosterdım cok sukur vardı ve aldım umarım işe yarar cünkü en az 30 kilo vermem gerekiyor 1 ay diyetisyenede gittim halada uyguluyorum inşallah bu ürününde faydasını görürüm

  1. Burcu

   Arkadaşım ben kullanıyorum ve millet 100 90 gibi uçuk fiyatlara aldığını söylüyor bunların hepsi para tuzağı internette antik kuruyemiş sitesi var ordan kilosunu 60 tlye alabilirsin ayrıca mineral vitamin bakımından oldukça faydali bir besin zayıflamaya gelince tatlı olduğu için evet iştahı kesiyor midede bi tokluk hissi oluşuyor bununla birlikte bol su icilirse toksin atimi ve yağ yakma özelliği daha etkili olur

 92. Seyma

  Şimdi biz neye inanicaz lütfen kanıt halinde bize yazın oyuncak değil

 93. DUYGU CAN

  Yorumlar beni etkiledi bende almak istiyorum DİYARBAKIR DA bir çok aktara sordum ama bir türlü bulamadım. İnternete sipariş vermek istiyorum kaç defa denedim siparişim onaylanmıyor…. Alabileceğim bir site önerirseniz sevinirim.

  1. Norsin

   Ofiste askerlik subesinin oldugu durakta baharatvi var ayakkabicinn yannda ordan alabilirsin kilosu 95 tl

 94. Sultan

  Arkadaşlar ben 10 gündür kullaniyorum bi aktardan aldim ve 6 kilo verdim ama bu arada spor yapmayida unutmayin

  1. berna

   Gerçekten sultan hanım kilo verdin mi. ben 98 kiloyum. veremiyorum ve sürekli alıyorum her Ölçümü yaptırdım ama sorun çıkmadı. Buna rağmen veremiyorum. 2 ay sonra isteme ve nişanım var nolur dogruyu yazın verdiriyormu verdirmiyormu

 95. canan

  merhaba arkdaşlar bende dün aktardan aldım 100 grm bu sabah 15 adeet falan aç karnıma yedim ama tokluk hissi verio gerçekten

 96. tuğba

  Bende internetten sipariş verdim bugün geldi 195 tl 4 kutu içinde toz şeklinde bişey dha var heralde çay bide kemer var benimde sizler gibi şüphelerim var 160. Boyunda 62 kiloyum kullanıp 1 ay sonunda sizlere paylaşcam gerçekden ise yariyomu diye

  1. aysun

   Cansu hanım siz nerden aldınız bilmiyorum ama ben haktardan aldım kilosu 95 tl tadı güzel kötü değilki aldığınız yerlere dikkat edin arkadaşlar bazı yerlerde ceri domatesi kurutup goji üzümü diye satıyorlarmış ben başlayalı 2 gün oldu gerçekten iştağım kesildi ki ben gece kalķıp yemek yiyen biriydim 2 gündür rahat rahat uyuyorum ayrıca bol su içmenizde gerekiyo ..

 97. ebruyaz

  kullanıcam yazarım diyenler sonrasında herhangi birşey yazmamıslar.etkisi hakkında bilgi verirseniz sevinirim

 98. senem

  MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BEBEĞİ OLANLAR İÇİN BİLGİ VEREYİM 6 AYLIK BEBEĞİM VAR BEN KULLANIYORUM BEBEĞE HİÇ BIR ZARARI YOK BENİM 15 KİLO FAZLAM VAR AKTARDAN DENEME İÇİN 10 TL LİK ALDIM HİÇ BİR İŞE YARAMADI DAHA DA İŞTAHIM ARTTI BANA SORARSANIZ HİÇ PARA MASRAF ETMEYİN PARANIZ BOŞA GİTMESİN KESİNLİKLE KİLO VERENLER DİYET YAPARAK VERIYORLAR INTERNET TEN SİPARİŞ VERMEYİN AKTARDAN DENEMEK ICIN AZ BİŞEY ALIN DERİM GERÇEKTEN İŞE YARAMIYOR ÜMİTLENMEYİN IRADESI SAĞLAM OLANLARA TAVSIYEM AYRAN İÇİN ACAYİP TOK TUTUYOR. HERKESE KOLAY GELSİN.

 99. sinan

  Yav spor yapmayalım diye bu meyveyi almaya çalışıyoruz yok arkadaş hem spor yapıp hem bu meyveyi neden alayım çok saçma

 100. ziynet

  kesinlikle hiçbir şekilde inanmayın ben 1 ay önce kullandım aksine daha çok kilo aldım ve çok pahalı

 101. ayşe bulut

  merhaba ben kızıma goji berry almak istiyorum fakat kızım 13 yaşında bir zararı olur mu?

 102. suna

  Isim geregi alkol aliyorum fazla yemek yemiyorum fakat kilo aliyorum alkol kullanan biri olarak zarari varmi acaba..???

 103. reyhan

  kızlar kurt üzümü aktarlarda satılıyor kilosu 80-100 tl civarı 100 gr aldım zaten minik taneli baya oluyor. ben 15 gündür kullanıyorum çok faydalı bi kere ödem attırıyor şişkinliğim indi ve hiç diyet yapmıyorum yani yememde kısma yapmıyorum sadece ekmeği biraz azaltın 15 günde 1,5 kilo verdim bile.

 104. seren

  merhabalar benim fazla kilom yok ama basen ve karın bölgemde hafif var onlardan da kurtulup güzel fit bir vücuda sahip olmak istiyorum goji berry duydum ve arastrdım sanırsam herseye iyi geliyor fakat ileri ki dönemlerde kısırlık adına herhangi bi etkisi olmaz değilmi yani kısır yapmaz bitkisel bir zayıflama formülü olarak adlandıralım. birde ne kadar nasıl kullanıcagımızı alcagımız aktar veye neresi satıyrsa ordan bilgi alıyr muyuz 😀 şimdiden tesekkürler 😀

 105. Robin

  Gecen sene duymustum bu bitkiyi ve ben sizden farkli bir seyi denemek istedim gittim bir adet fidan aldim ve haziran ayinde bahceme diktim arada suladim ve cali turunde oldugu icin uzadi da uzadi ve dallari 1 bazen 2 metreyi gecti ve bu gun gezerken bahcede uzerinde 20 yakin meyva olusmus gorunce cok sasirdim..Normalde ilk sene meyva mermez en az iki sene beklemen gerekir diye okumustum..Her hangi bir kilo sorunum yok cok sukur ama saglikli yasamak icin alkalik beslenme ve hastaliklara karsi bagisiklik sistemine faydasi oldugunu okudugum icin deneyecegim..Tavsiyem kendiniz yetistirin bahceniz varsa cok kolay yetisen bir bitki..

 106. Fadime

  Çok teşekkür ederim gercekten işe yariyor hemde goji yi kullandigimdan itibaren sindirim sistemim gayet guzel calisiyor ki ben cocuklugumdan itibaren hep rahatsizdim tekrar Teşekkürler size bizi bilinclendirdiginiz için

  1. Gamze

   Ben de 6 gündür kullanıyorum iştah değil ama açlık hissimi yoketti karnım kazınmıyor en azından ama kafada bitirmek lazım iştah meselesini. Yemek yeme zorunluluğunuzu unutun aç hissetmezsiniz. Sabah aç karnına çayını öğleden sonra 10 adet meyvesini akşamda aç karnına çayını içiyorum. Diyet yapmıyorum şu an için bol su içmeye başladım . yaklaşık 2,5 kğ verdim ilk haftada ödem atarsınız demişlerdi. Ama şu bir gerçek yorgunluk halsizlik kalmadı uyku sorunum yokoldu. pozitif biri oldum 🙂

   1. MERYEM

    BENDE 06/01/2016 DA GOJI BERİ MEYVESİNDEN YEMEYE BAŞLADIM. KENDİM SİSTEMİK LÜPUZ HASTASIYIM VE KORTİZON KULLANIYORUM SENELERDİR. BEN BAĞŞIKLIK SİSTEMİMİN DÜZELECEĞİNE SAĞLIĞIMA FAYDASI OLACAĞINA İNANARAK BİŞLADIM ÇOK ÖDEMİMDE VARDI BU GÜN TAM 5 GÜN OLDU KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM AYRIYETEN KORTİZONUMU KESTİM İNŞALLAH DAHADA FAYDASINI GÖRECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM KENDİMİDE TOK HİSSEDİYORUM BU ARADA KİLOLARADA FAYDASI OLDUĞUNU DUYDUM KENDİMDE BİR FARK OLURSA BURDAN SİZLERE YAZMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HERKESE ÖNCE SAĞLIKLI YAŞAM DİLİYORUM.

 107. sevda yılmaz

  meraba bende bugun teslım aldım ama hıc bı sekılde kullanma talımadı yok ve ıcınde toz var kucuk paketlerde bunu nasıl kullanıcamla ılgılı bılgı verırsenız cok memnun olurum tskler

 108. filiz

  Bende bugün aldim ve hemen tadina baktim harika bir tadı var.gojiberry hakkinda çok şey okudum. Şuanda 110 kiloyum bugün itibari ile Diyet ve sporla birlikte bunu da kullanicam .umarım etkisi vardır. Günde kaç kere , nasıl , ve ne kadar ölçülerde kullanmam lazım. Bir tek onu bilemedim. Umarım iyi gelir ve ben her aynaya baktığımda o farkı gorebilirim. Zayıflama yı o kadar çok istiyorum ki.cunku yaşım daha 27 ..bir 8 yaşında bir kız çocuğu na sahibim çok şükür. Çocuğum un ileride benden “şişman” im die utanma sını istemiyorum??. Tiroid lerim çalışmadığı için normal bir insanın yapması gereken sporun 3 katını yapmam gerekiyormuş. Tek başına spor çok yoruyor. Yanına bunu destekleyecek şeyler lazım. Ve artik en son bu kalmıştı deneme digim. .ve bugün itibari ile başladım ..bakalım sonuç ne olcak. Benim için dua edin.cunku psikolojik olarak da hiç iyi değilim. ..??

 109. Sinem

  Çok büyük birsey gibi bide zayıflama için yorumluyosunuz vücudunuzu kendi halinize bırakın yeşil kahve demissiniz bazı yerlerde o yeşil kahve benim anamı… (Silindi) be 3 ay yruuyemedim vücuduma en büyük hasarı ben verdim doktor vücudun ham madde ile karşılaşmsn dedi cikaraninda allah kahraman etsin

 110. SEMA

  Arkadaslar bende simdi gittim aldim kilosu 100 tl hemen baslicam umarim ise yarar memnun kalirim

 111. Sevgi1

  Arkadaslar ürünleri alıp zayifla yanlar da var mı hep yeni alıp kullanacagim demişsiniz bu kullanan arkadaşlar lütfen yorum yazınız

 112. merve

  sizin bu uzmanlarınız kim anlayabilsek görebilsem inanacağım ama yoklar nedense faydaları zayıflattığını anlatmışsınız da uzman yok ortada buna onay verenler kimler.?

 113. Ümran

  Uzun zamandır çok kilolu olmama rağmen ilk defa zayıflamaya karar verdim. Kilolarimla biraz fazla barisigim maalesef:) ve gojiyi denemeyi düşündüm. Burdaki bilgiler ve yorumlar beni çok etkiledi. Aktardan almanın mantıklı olduğunu düşündüm kilosu 70 ve 90 liraya 2 aktarda bulabildim. Başlangıç olarak 100 gr berry aldım ve hemen kullanmaya basladim.metobolizmamin yavaş olduğunu düşünüyorum onun için gojinin etkili olacağına inanıyorum. Bu gün aldım ve hemen kullanmaya başladım yemeklerden ortalama yarım saat önce 7 8 tane yiyip üstüne 1 bardak su içtim. Daha öğlen yemeğinden ve akşam yemeğinden önce yani 2 öğün almış olamama rağmen bagirsaklarimdaki hareketi çok iyi hissediyorum. Ve mutlu sonuç alacağımı şimdiden hissediyorum. Evimde baskülüm yok sabah eczaneye gitmem lazım zaten orada tartılıcam bakalım 100 gr berry bana ne kadar kilo verdirecek merak ediyorum ve ağızda çilekli sakız tadında bi tat bırakıyor. Hissediyorum ve ilk defa zayiflayacagima inaniyorum. Sonuçları buradan paylasacagim. Bana başarı dileyin lütfen…

 114. melike

  Ben 1 Hafta kullandım hiçbir işe yaramıyor boşu boşuna para vermeyin

 115. Kadriye

  Bebegim var emzirme dönemindeyim bende kullanablirmiyim?

 116. Esra

  Nasıl kullanacağız acaba ve bana zayıflama kemeride verdiler onu nasıl kullanacagimi bilmiyorum

  1. Elif

   Galiba aynı siteden sipariş verdik sen memnun musun?

 117. Deniz

  Super bir şeymiş gercekten 1haftada 8,5kilo verdim denemenizi tavsiye ederim.hatta işyerinde ayla abla diye biri var oda 5gunde 4kilo verdii.

  1. Sevda

   Bende aldım ama nasıl kullanacagımı bilmiyorum nasıl kullandınız denız hanım bılgl verırmısın lutfen cok acıl

  2. Gamze

   Deniz hanım uygulamanız nasıldı ben de kullanıyorum ama sadece 4 kilo verebildim günde ne kadar ve nasıl tüketiyorsunuz.

   1. İpek

    Merhaba bende almak istyorummm metobolizmam yavaş çalışıyor o yüzden kararsizim bazı yorumlarda hiç kilo veremediklerini söylüyolar bazı arkadaşlar Sabah akşam aç karınca 4-5 tane dyor bazı arkadaşlar 8 tane dyor hangisine inanacağimi şaşırdım hangisi doğru yorum yaparsanız sevinirim şimdiden Tsk ☺

  3. Pınar

   Slm bende goji berry siparişi vermiştim bana gelnse goji vital oldu iki gündür yoğurtla yiyorum ama henüz bişey yok numarayada ulaşamıyorum

  4. elif

   Peki diyet felan yaptin mi ne yaptin ne kadar yedin verdin bilgilerini paylasirmisin

 118. FIRAT

  GOJİ BERRY ALMAYI DUŞÜNÜYORUM 15 KİLO FAZLALIGIM VAR ARTI SPOR VE EGZERSİZDE YAPIYORUM Bİ FAYDASI OLURMU YAŞİM 22

 119. Kumsal

  Ben üniversite öğrencisiydim . Yurtta kilo aldım . Iki sene öncesine kadar zayıftim . Şimdi kilom çok ve zayıflamak istiyorum . Internetten siparis vermek istemedim. Aktardan alacağım bir miktar. Ve internet fiyatları değişmekte . En düşük fiyatta alanlar nerden aldıklarını yazabilirlermi acaba?
  Uyku anlamında bir etkisi varmı acaba yani uykunun çok olmasi azalması vb. ??
  Ayrıca moral fm de dinledim diyet Slim mikro çip zayıflama bantları varmış . Ürün fiyatı 79 tl.ben radyo dan arayan 50 kişi arasına girdiğim için iki paket verecekler. Kargo 5 güne gelirmis.henüz gelmedi beş gün dolmadi.
  Daha önce bu bantlari kullanan var mı var ise etkisini gördünüz mü? Paylaşım yapar iseniz sevinirim .

 120. Saadet Deniz

  Uzun zaman önce çok rahat kilo verebiliyorudum fakat son zamanlarda bana kilo verdiren diyetler işe yaramamaya başladı. İnternette tesadüfen Goji çileğine rastladım. Uzun süre araştırdım, olumlu ve olumsuz görüşleri dikkatle okudum. İnternetten siparişe pek sıcak bakmadığım için iyi tanıdığım aktar arkadaşıma sordum ve bugün 1 kg satın aldım. Sabahları birer kaşık aç karnına tüketmemi önerdi. Pek çok bayan satın almış ve yeni sipariş vermişler. Yarın sabah başlayacağım. Gelişmeleri buradan paylaşacağım…

 121. esra d

  merhabalar ben de daha önce okumuştum çok heves ettim maddi açıdan alamamıştım. geçen seneye göre 5 kilo fazlam var 32 yaşındayım boyum 165 kilom da maalesef 63 oldu 🙁
  az önce karar verdim almaya 3 haftalık ürünü 155 TL olduğu söylendi ..umarım faydasını görürüm aşırı fazlam yok belki de çok kilolularda daha etkilidir. satın aldığım siteden beni aradılar özellikle sordum bu ürünle birlik de diyet listesi mi uygulamam gerekli dedim hayır dediler belki de iştah kestiği için buna gerek kalmaz mı onu da düşünüyorum zaten ürün metebolizmayı hızlandırdığı için idrar yolu ile kilo kaybına neden olur dediler bol bol su tüketimi yapmanız yeterli olacaktır dendi yarın kargo ile elinize ulaşır dediler ama yine de korkuyorum bi zararı olur mu yan etkisi olur mu diye…

 122. defne

  Bende bugun aldim kg 60 tl den ve hemen bir miktar tukkettim.benim istah sorunum yok aksine istahsiz biriyim gunde 1 oğün yemek yiyen biriyim ama gecen ay tam 3 kilo almisim istahsiz olmama ragmen simdi bu kurt uzumunun istah kapattigi soyleniyor benim olan istah ta giderse ben yandim ey vah ki ne eyvah ???

 123. Bülent İlter

  Ben bugün birçok sitede değişik forum ve benzeri yayınları okudum. Bu yayınlardan çıkardığım özet şöyle ; birazcık biz boğazımıza sahip olacağız, ayrıca goji kullanımından dolayı ortaya çıkacak fazla enerjiyi yakmanın bir yolunu bulacağız. Goji kullanırken de sabahları aç karnına 10 adet meyve veya bir bardak çay şeklinde, ayrıca öğlen yemeğinden yarım saat kadar önce gene 10 adet meyve veya çay, akşam ilerleyen saatlerde de 10 adet meyve veya çay şeklindeki bir dozaj ayarı iyi olabilir. Ayrıca bu ürünü yakından bildiğiniz bir aktardan almanızda fayda var. Çünkü yerli satışlarda kullanılan ambalajlı ürünlerin üzerinde açıklamalar Türkçe oluyor. Bu ürünlerin ortalama kg. fiyatı ise 70 ile 90 TL. arasında oluyor. Bir yanlışım varsa düzeltirseniz memnun olurum.

 124. Ömer

  Arkadaşlar bu cileği nerden sipariş vere bilirim sizde 84 kiloyum 60 kilolara düşe bilirmiyim Kıck boks ta yapıyom sizce kaç günde kilo vere bilirim ?

 125. meral

  kullanıp etkisini görenler veya bilenler günde kactane yemek gerekir söyleyebilirmisiniz

 126. burcu

  merhaba arkadslar yorumlari okudum oldukca etkili benm 3aylik bebegim var emziriyorum kullanabilirmiyim soran olmus ama cvp goremedim dogumdan sonra kilom cok var yardimci olursanz sevonirim

  1. iyigelen

   Emzirme döneminde bebekte gaz oluşumuna sebebiyet verebilir Burcu hanım. Diğer yan etkileri var mı bilemiyoruz.

 127. Büşra

  merhaba bende bugün aldım aktardan ama kurutulmuşunu sizce hangisi daha etkili meyvesi mi kurutulmuşu mu? bir de nasıl kullanacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada kilosu 80 tl dediler haberiniz olsun 🙂

 128. enar

  Mrb ben goji beriyi yeni kullanmaya basladim ama ac karnunami yoksa tokkenmi tuketme,liyim hangisinde daha iyi sonuc alabilrim

 129. Meliha

  Bugün aldım. …hemen kullanmaya başladım. ..Üstelik bir AVM nin aktar Reyonun dan yarım kiloluk kurutulmuş paket aldım ..45tl .bence denenmeli. Tadı çok güzel. …bağırsakları çalıştırıyor. ..bunu hissetmemeniz imkansız.!!

 130. dilek

  Emziren anneler kullana bilir mi ? Bilgisi olan var mı

 131. Beyza

  Arkadaslar 16 yasindayim 170 boy 85 kiloyum bende almak istiyorum ama herkes fa

 132. Sude nur

  Bayanlar ve sayfa admini rica ediyorum bana bilgi verin. Hanımlar çayını ve kurutulmuştunu aldım ama Nasıl kullanacağımı bilmiyorum acil kilo vermem icin Nasıl kullanmam lazım

 133. Beyza

  Ben de bugün 20 tl lik aldım. Tadı çok güzel öğünlerden 30dk önce 10 tane yiyorum. İnşallah işe yarar.

 134. merve

  Bende bugün başladım. Meyvenin yenmesi çok güzel ancak tozunun içiminde sıkıntı yaşadım . Soğuk suyla aldım sebebi bu olabilirmi tozu sicak suyla alsam dahamı rahat içerim yardımcı olurmusunuz. Birakmak zorunda kalıcam yoksa aşırı bulantı yaptı…

 135. Tuğçe

  Bende bugün aktarlardan kilosu 60 tlden 20 tl lik aldım yarın sabah başlayacağım kullanmaya günlük kullanımı 50 gr gecmemesini söyledi satıcı ve yemeklerden 30 dk önce tukeltilmesi gerekiyormuş. Hadi Hayırlısı

 136. Zeynep

  Nie benim yorumlarım paylaşılmıyo demek ki gerçekten yalanmış ..

 137. Zeynep

  Ya bu yorumların hepsi birbirinden farklı kimse net bişey söylemiyo internette aldık memnunuz diyolar hangi sitede aldıklarını söylemiyolar ama, ben kararsızken bu yorumlardan sonra vazgeçecem nerdeyse bu nedir yaa..

  1. Sercan

   İnternetten tavsiye etmem aktar ve malatyapazarından almanızı tavsiye ederim

 138. ERSAĞ KARATAY BÜRO MD.

  Merhabalar yazınızı okudum çok faydalı buldum , teşekkürler paylaşımlarınız için. Bende bu akşam ERSAĞ ın,yerli ,güvenilir bir firmanın çalışanı ve bir çevre gönüllüsü olarak bizlere yeni sunduğu LİSİYUM ÇAYI (GOJİ BERRY) na başladım.İsteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim….

 139. Beyourself

  Arkadaslar bi uyari bu meyveyi max. Günde 50 gram tüketin daha sonra metabolik olarak geri dönüşsüz problemlere neden olmaktadir bilginize dikkatli kullanin

 140. yasemin

  Üç :ündür kullanıyorum ve üç ğunde üç kilo verdim hic bisey canım istdmiyor tokluk hissi veriyo

  1. Merve

   Canım Nasıl kullandığını anlatırmısın bana bende aldım hem çayını hem kurutulmuş meyvesini

  2. ARZU

   Yasemin Hanım merhaba, 3 günde 3 kilo verdiğinizden bahsetmişsiniz. Öncelikle azminizden dolayı tebrik ediyorum.
   Bu meyveyi nasıl sıklıkta günde ne kadar tükettiğinizi belirtir misiniz? Zayıflamak adına başkaca bir şeyler yapıyor musunuz?(ağır diyet gibi) Detaylardan bahsederseniz çok memnun olurum. Cidden kilo vermeye acillllll ihtiyacım var. 🙂
   Saygılar.

   1. Sevda

    Men aktardan aldlm kilosu 80t bir hafta oldu slkl diyet yapyom 1kram fark yok kilomda

  1. iyigelen

   Utku, annen veya babana çileği aldığını söyle, onlarla beraber bir doktora görün. Nasıl kullanman gerektiğini doktor cevaplayacaktır. Yaşın küçük olduğu için bir tavsiyede bulunmamız doğru olmaz.

 141. Utku

  Ben 13 yaşındayım çilekten aldım günde ne kadar tüketmem gerekiyor

 142. merve

  Ben dün aktardan satin aldım sadece iki öğün kullandim ada olsa istahsizlik veriyor ama bunun yanı sıra mideniz hassas sa kullanmanizi tavsiye etmiyorum çünkü mideniz yakiyor

 143. Nuray

  ben 17 yasındayım 163 boyum 60 kılom var kılolu degılım ama vudut oranım duzensız 86 64 98 basen var anlıcağınız basenımı erıtmeme yardımcı olurmu ben onun dısında sporda yapıyorum ama okul acılmadan bı 5 6 cm ıncelmek ıstıyorum sızce yararlı olurmu

  1. iyigelen

   Bölgesel zayıflama için iyi programlanmış bir diyet listesi yanında bol egzersiz ve spor şart Nuray hanım. Sadece goji berry yardımcı olmayacaktır diye düşünmekteyiz.

 144. Emine

  Okul açılmadan bi 5-6 kilo verdirir mi sizce yani o kadar sürede verebilir miyim?

 145. Hatice

  Slmlar 12 gundur kullaniyorum ilk on gun normal bi kahvalti aksamlarida evde ne pisirdiysem bi tabak yedim yani diyetsiz on gun ve hic kilo vermedim sadece gojiyle zayiflamayi düşünenler bosuna almasin diyet ve spor yaninda da goji aralarda şeker i dengelesin diye kullanilabilir.son iki gundur diyetle devam ediyorum kilo vermeye basladim .tek gojj yiyip zayiflanmiyo bilginize

  1. sinan

   O zaman bu kadar neden reklamı çıkıyor zayıflatıyor diye demek ki yanlış bir şey sipariş etmişsin

 146. emine

  Bende aldim ama nasil kullanacagimi bilmiyorum lutfen hemen tam aciklamasiyla gonderirmisiniz bu arada ben 15 kilo veremek istiyorum bunun icin cayi nasil yaparim

 147. ipek

  Bende almayı düşünüyorum ama kışın faydası olur mu acaba

  1. rukiye emekçi

   Dün aktara sordum mevsiminin sonbahar oldugu sòylendi bende beklemedeyimm :))

 148. rukiye emekçi

  Merhabalar bende kullanmak istiyorum üzumden çayini nasil yapabilirim

 149. Şeyma

  Alanların Neden hicbiri aldigi siteyi soylememis butun yorumlari tek tek okudum. Herkes almış faydasini gormus ama biride hangi site oldugunu yazmamis. Soyleyinde bizde alalım.

  1. rukiye emekçi

   Merhabalar Şeyma hanim bende sipariş vermiştim 3 haftalık paketini 155 tl. Dendi ama daha sonra araştırma yaptım ki aktarlarda bulunuyormuş zaten sabahına siparişimi iptal ettim dun aktara sordum ve şuanda mevsiminin olmadığını sonbaharda bulabileceğim söylendi bende bir ay kadar beklemedeyim denemek için :))

  2. gokyuzu-16-16@hotmail.com

   aktarlarda satiliyor en azindan internet uzerinden almaktan daha guvenli ve istedigginiz kadar alabiliyorsunuz

  3. Leyla TUŞ

   Osmanli Sifacisi konya besyol da var bulabilirsiniz
   .Aktar dükkanı Durmuş Ceran.

 150. FİLİZ

  yorumların çoğu olumlu bazılarıda değil ama denemekte fayda var kullanmadan anlayamayız galiba benimde vermem gereken 39 kilo fazlam var ve teretdüt içinde olsamda kullanıcam.

 151. kübra

  Acaba zayifladim diye yorum atanlar nasıl kullandınız da zayifladiniz çünkü bnde aldım kullandım zayıflamak bi kenarda dursun kilo aldım lütfen insanları kandirmayin zayiflamayi gectm ne iştah kesiyo nede enerji veriyor hepsi yalannnnnnnnn……..

  1. Halil ADRASAN

   kübra hanım nereden almıştınız. çünkü internetten alınan ürünlerin çoğu sahte. insanın sağlığına dahi büyük zararları var. Bilgileriniz için teşekkürler

 152. Elif

  Bende kullanmayı düşünüyorum 5 kilo fazlam var birde cilde
  Faydasından ötürü kullanmak istiyorum.hangi siteden aldınız acaba bilgilendirirmisiniz?
  Yaş halimi yoksa kuru halimi daha etkilidir.

  1. iyigelen

   Bazı kişiler diyet yaparken dahi kilo vermek için zorlanıyor Merve hanım. Sağlıklı diyet listeleri ile beslenme programı oluşturabilirsiniz. Goji üzümü herkes için aynı etkiyi göstermese de, zayıflayanlar çoğunlukta.

   1. Bahar

    Bende 2 senedir kullanıyorum zayıflamakla alakası yok saglık için

 153. Merve gündüz

  Normal halimi yoksa yemişi yani kurutulmusumu daha etkili

 154. Sevgi

  Goji berry faydalarını detaylıca paylaştığınız için teşekkürler.

 155. Zeynep

  Ben tesadufen gordum bu bitkiyi internette asiri bi kilom yok 5 kilo versem yeter bana ilgimi cekti hep faydalarindan bahsediliyo acaba yan etkisi herhangi bi zararida varmi bilgisi olan paylasabilirmi kesin karar verip ondan sonra almak istiyorum

  1. YARDIMSEVER

   Bu meyvenin yan etkisi aşırı gülmek ayrıca ismi mutluluk meyvesi olarak geçiyor.

 156. Merve gündüz

  Ve 15 kilo fazlam var günde ne kadar ve nasıl yersem kilo verebilirim ayrıca diyet yapmamda lazım mı. Bi sitede faydalarında kan sekerini düzenler ve insülini dengeler demisti

 157. Merve gündüz

  Ben 15 yasında seker hastasıyım ve kilo vermek istiyorum ben kullansam bi sakıncası olurmu ya da sekerimi asırı yükseltirmi

  1. iyigelen

   Şekeri olanlar için doktor kontrolü dışında kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu konuda doktor tavsiyesi önemli Merve.

 158. Tuğba

  Arkadaslar bende bir siteden aldim 15 kg fazlam var bir aylik dort paketi 195 tl ye aldim,icinde kurutulmus meyve ve toz cayi var henuz kullanmaya baslamadim aldigim firmanin talimatina gore sabah aksam yemeklerden yarim saat once tozundan 1.5 cay kasigini bir su bardagina cay yapip icilecek arada bir kere yogurt icine 8veya 10 adet kuru meyvesini karistirip tuketilecekmis.yarin baslayacagim ins.ise yarar da maddi sikintili zamanda aldigim bu urune verdigim para bosa gitmez:)

  1. Ayşe mahinur

   Tuğba hanım 1 ay önce gojy almışsınız kullanmisinizdir da ben de sipariş verdim büyük bir ihtimalle ayni siteden aldık. Faydasını gördünüz mü? Cevap verirseniz çok sevinirim

   1. Ümran

    Ayşe mahinur hanim bende bu siteden aldim cuma geldi elime daha baslamadim siz 1 hafta once yazmışsınız faydasını gordunuz mü acaba bu ürünün

    1. Ayten

     Merhaba bende kullanmak istiyorum ama gercekten ise yarayacak mi şüpheli yim lütfen bir haftada faydasini goren varmi cvp yazsın

 159. sima

  Ben iki gün önce sipariş verdim ve 3 hafta kullanılacak miktarda 150 tl dediler 3 haftalık kac kg ye denk geliyor acaba?

  1. iyigelen

   Günde kaç adet goji üzümü yemenizi söylediler?

 160. Kader

  Bn de bu gün aldım eğer faydasını görürsem mutlaka paylaşacağım aktradan kilosu 90 tl fiyat soran arkadaşlara bilgi amaçlı yaziyorum

 161. Kübra

  Bugun aldim bende daha once zayiflamak icin bir urun denemedim isallah bundan sonuc alrim ..bazi aktarlarda bulunuyor .burda kilosuna 70 dediler …

 162. Fatma

  Hamile olan yada bebek düşünen bir kişinin kullanmasında bi sakinca olabilir mi acaba

  1. ESRA

   Ben sipariş etmek istediğim zaman evli olup olmadığımı, evliysem çocuk düşünüp hamile olduğumu sordular. Hamile değilim ve şu an için düşünmüyorum deyince ürünü gönderdiler. Sakıncasının olduğunu söylemişti telefondaki bayan. Onların söylediğini söylüyorum size. Çünkü benim de bu konuda bilgim yoktu. 🙂 😉 🙂

  2. senel

   Merhaba arkadaşlar ben bugun aktaran aldım 80 tl kilosu kullanmaya başladım bakalım neler olucak hadi bakalım Hayırlı

   Merhaba arkadaşlar ben bugun aldım aktaran kilosu 80tl bakalım neler olucak başladım kullanmaya az önce ilk adımı attım hadi bakalım hayirlisi

   1. meliss

    Senel Hanım ben de almayi dusunuyorum. 2 hafta once kullanmaya basladiginizi yazmissiniz devam ettiniz mi bi faydasini gordunuz mu

    1. Sevda

     Men aktardan aldlm kilosu 80t bir hafta oldu slkl diyet yapyom 1kram fark yok kilomda

 163. Rukiye

  Bende goji berry ile zayıflamak istiyorum 🙁 kızlar çay olarak mı daha faydaları oluyor yoksa goji meyvesi mi. Acil cevap lütfennn

   1. cansu

    Bi arkadas yorumlarda sabah aksam sekiz tane cigneyerek yedigini aktardan boyle bilgi aldigini yazmis acaba cayini yapsam bi su bardaklik icine sekiz tane yetrli olurmu

 164. ceyda

  Rica etsem goji çileğini hangi siteden aldığınızı yazarmısınız?

  1. Elif

   Ben pek inanmıyorum zamanında altın çilek diye bişi çıktı sonra sarımsaklı çay hepsi hikaye denedm bunda da hüsran olursa verdiğimiz paraya yazık değil mi kaldı ki yorumlarda zayıfladuğını belirten de yok çoğu yeni başlamış

   1. Dukancı

    Dukan da bu meyveden bahsediyor ve diyet boyunca izinli olan tek meyve.. Dukan diyorsa güvenirim ki temin ederim siz de güvenmelisiniz

  2. hulya

   Arkadaslar bu meyve aktarlarda satiliyor.bosuna internetten almayin

 165. ESRA

  Merhaba arkadaşlar bende goji üzümü sipariş ettim. 2 gün sonra elime ulaştı dün başladım, ve gerçekten inanılmaz derecede etkisi var. Metobolizmamı hızlandırdı, kullanır kullanmaz iştahım kesildi. Çok memnunum ve daha ilk günden bu kadar dirençli sağlıklı ve hafif olduğuma inanamıyorum. Kullanımını soran arkadaşlarıma da hemen yardımcı olmak isterim; sabah kahvaltısından ve akşam yemeklerinden 20 dakika önce çayını kullanıyorsunuz. Öğleden sonra saat 2.30 – 03.00 aralarında 10 tane goji üzümünü dilerseniz tek tek ağzınıza atarak dilerseniz de yarım kase yoğurdun içine atarak yiyorsunuz. Ben yoğurtsuz yemeyi tercih ediyorum. Mutlaka kullanıp daha sağlıklı bir şekilde yaşamaya başlamanızı tavsiye ederim. Tabi biraz da azimli olmak istemek lazım. Yoksa dünyanın en iyi ürünü de olsa kullanırsanız üzerine de eski fazla yemek yeme alışkanınızı değiştirmezseniz kilo vermeniz mümkün olmaz. Sağlıcakla kalın 😉 😉 🙂

  1. iyigelen

   Yorumunuz için teşekkürler Esra hanım, ilerleyen günlerdeki gelişmeleri buradan paylaşırsanız seviniriz.

  2. esra

   merhaba ben 14 yaşındayım ve 80 kiloyum ve kilolarımdan çok rahatsızım ve zayıflamak istiyorum .fakat benim yaşıma uygun mu bir sorun olur mu sizce sagliklı mı merak ediyorum bilgi veririseniz cok sevinirimm

   1. iyigelen

    Esracım anne veya baban ile bir doktor kontrolünden geçtikten sonra oluşturulacak beslenme programı, senin için en faydalı zayıflama yöntemi olacaktır. Hem doktora gittiğinde goji berry kullanman için sana tavsiyede bulunmasını isteyebilirsin.

  3. birgül

   Merhaba ESRA hanım yukarıda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkürler. Size bir sorum olacak bu ürünü hangi internet sitesinden aldınız ve ne kadar sürelik ne kadar ödediniz? bunları sormamın nedeni her siteye güven olmuyor insanları kandıran güvenilir olmayan sitelerde olabiliyor şimdiden teşekkürler 🙂

  4. Kübra

   Çayına yarım Paket mi yoksa tam bir paket mi koyuyoruz?

  5. Halil ADRASAN

   iyisiniz hoşsunuz ama insan bu ürünü nereden aldıhiç paylaşmaz mı? ezbere konuşmayın. yalan dolan şeylerle insanı aldatmayın. maden gerçekse ürünü nereden aldın, nereye şipariş verdin paylaş bari de bizde getirtelim. sonuçlarını görelim bakalım. doğrumu söylüyorsunuz.

 166. selma

  Benim bebegim dört aylik ve bebegimi emziriyorum.gaji cilegini kullanmam bebeğe bi zararı olurmu ?

 167. zeynep

  Bende bugün aldım aç karnina mi yoksa tok karnina mi ve kaç adet

  1. iyigelen

   Yorum yapan Buse hanımın tavsiyesine bakınız. Aç karnına tüketilirse daha olumlu sonuç yaratır. Sonuçta goji berry’nin tok tutma faydalarından yararlanmamız gerekiyor. Ayrıca diyet yapıyorsanız öğün aralarında da tüketebilirsiniz.

 168. tunaberk

  Goji çileği yada üzümü nerden bulabilirim söylermisiniz lütfen

   1. eciş

    Bu akşam bende aldım 30 tl lik.. Bi avuç yedim yorumları okurken ☺ ise yararlı bilmiyorum ama tadı çok güzel. .. ilerleten zamanlarda burdan yazıcam. İnş doğrudur yazılanlar. …

    1. semra

     eciş 3 hafta önce almışsın nasıl faydasını gören varmı

 169. buse

  canım ben aktardan aldım kapalı pakette aldım. ve sızede aktardan almanızı öneriyorum. internete ben kendım güvenemedım acıkcası. ve aktardan bilgide aldım 🙂 sabah aç karnına 8 adet çiğneyerek yiyicez. ve akşam da açlık hisssetiğimiz vakitlerde 8 adet yiyicez. avucla yada daha fazlada yenebilir hiçbir sıkıntısı yoktur. sadece bünye kabul etmezse vede alışık olmadıgı ıcın ishal olma yüksekliği var tabı buda metabolizmanın hzlı çalıştıgını gösterir .

  1. cansu

   Buse hanim sabah aksam sekiz tane tuketiyorum dedinizya cayini yapsak bir su brdagina sekiz tane yeterli olurmu acaba farkedermi

  1. iyigelen

   Tabi Oya hanım, goji berry tohumu alıp kendiniz yetiştirebilirsiniz. Güneşi sever ve dayanıklıdır. Çeşitli yerlerde tohum olarak satışı yapılmakta.

 170. Hafsaa

  Gunluk ne kadar tuketiyorz bilgi verirmsnz birde guvenilr olark hangi firmadn alabilrz ki:/

  1. iyigelen

   Umarız kullanan ziyaretçilerimiz sorunuzu yanıtlayacaktır.

 171. BUSE

  MERHABA . BEN BU SABAH ALDIM. VE METOBOLİZMAMI HIZLANDIRDIM. VE NORMALDE HERGÜN KEK ÇİKOLATA VE YEMEK TARZI ÇOK SIK TÜKETİYORDUM BUGUN YİYEMEDM . BİR AVUC KADAR ÜZÜMÜ TÜKETTİM. BUNUN YAKIN ZAMANDA FAYDASINI GÖREBİLİRMİYİM. MUHASEBEDE ÇALIŞIYORM SPOR YPMA FIRSTMDA OLMUYOR ÇOK FAZLA . AMA BANA BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ

  1. iyigelen

   Kullananların yukarıdaki yorumlarına baktığımızda, sizde yarattığı etki gibi iştah kesme özelliği bulunuyor. Umarız amacınıza ulaşabilirsiniz. Metabolizma hızlandırmak için spor veya yürüyüşün önemi çok fazladır. En az yarım saatinizi ayırmanızı öneririz.

 172. özlem

  Valla ben 2 haftadır kullanıyorum . Hem çayını yapıyorum , hemde meyve olarak yiyorum. Kesinlikle kilo verdirmiyor. Sakın inanmayın. Burada iyi geldiğini yazan bazı kişiler olmuş , fake olduğunuzu düşünüyorum. Milleti kandırmayın lütfen. Meyve sağlıksal açıdan yararlı olabilir ama zayıflatma konusunda hiçbir etkisi yok. Bire bir kullanmış bir kişi olarak söylüyorum

  1. iyigelen

   Yorumunuz için teşekkürler Özlem hanım fakat biz bu site üzerinden gojü üzümü satışı yapmıyoruz. Biz sadece konu içerisinde bu meyvenin bilinen faydaları hakkında bir derleme yaptık, amacımız kimseyi kandırma değildir.

   Sizin gibi goji berry kullananların düşüncelerini bir araya toplamak istedik, yorumlar gerçek kişilere aittir, hiç şüpheniz olmasın. Bir gıda veya yiyeceğin herkes için aynı etiler yaratmayacağını bilmeniz gerekiyor. Düşüncenizi paylaştığınız için teşekkürler.

   1. Papatya

    Slm, size tamamen katılıyorum. Abur cubur ve hamur işlerini azaltırsak bunun yanısıra gojiberry’i öğün öncesi birer avuç çerez niyetine yersekki gayet lezzetli yemesi, faydası olacaktır diye umuyorum. Bende bu gün aktardan aldım. Hem kilo vermek için hemde gözlerimdeki sarı nokta rahatsızlığına iyi gelecek umuduyla… gelişmeleri haberdar ederim arkadaşlar sizede.

  2. Müzeyyen

   Ozlemcim gerçekten mi işe yaramadı. Ben de aldım ama içmeye başlayamıyorum. Zayıflatmadı demişsin başka bir yan etkisi oldu mu?

 173. şeyda

  goji berry aktarlardan almamız mümkün mü acaba ve sabah akşam ne kadar kaç adet tüketiliyor bilgi verir misiniz rica etsem? miktarı çok anlayamadım çünkü 🙁

  1. iyigelen

   Bazı aktarlarda bulunuyor, eğer bulamazsanız internetten goji üzümü siparişi verebilirsiniz. Güvenilir firma olmasına dikkat ediniz.

   1. İlydcn

    Güvenilir firmayı nereden bulabiliriz önerdiğiniz bir yer var mı ?

 174. ayfer

  goji berry nasıl bende kullanmak istiyorum kilolardan kurtulmak istiyorum

 175. Betül

  Hangi yaş grupları kullanabiliyor?Acaba 15 yaşındaki oğlum da kullanabilir mi?

  1. iyigelen

   Günde sınırlı miktara kullanılan goji üzümü 15 yaşındaki çocuğa zarar vermez. Aksine çocuk gelişimi için önemli bir meyvedir.

   Başlangıç olarak az miktarda kullanabilir, alerjik bir reaksiyon yaşanmıyor ise kullanmaya devam edilebilir. Artı olarak çocuk doktorundan tavsiye alınız.

 176. ecrin

  Merhaba benim 11 aylık bebeğim var emziriyorum bebeğime bir zararı olurmu? doğum kilolarımın tamamı kaldı artık kurtulmak istiyorum,lütfen bilgi verirmisiniz.

  1. iyigelen

   Eğer bebeği emzirmeye devam ediyorsanız, emzirirken goji berry kullanma konusunda size en faydalı bilgiyi uzman doktor verebilir.

   Şayet bizim düşüncemiz; içerdiği yüksek mineraller sayesinde bebekte gaz oluşumuna sebebiyet verebilir. Kesin demiyoruz, ihtimal olarak değerlendirmek gerekir. Bunun dışında bebeğe herhangi bir zarar verdiğini duymadık.

   1. bahar

    Mrb benim bes aylik bi kizim var ve emziriyorum bebegime zarari olur mu acaba bunun icin herhengi bi arastirma yapildi mi

   2. Halil ADRASAN

    sayın iyigelen. biz bu ürünü nerede bulabiliriz? nereden getirtebiliriz? bildiğiniz bir internet sitesiveya aktar varsa paylaşmanızı rica ediyoruz. tabiki bu ürünlerin orijinal olması kaydıyla. en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. mail:

 177. Seramigo

  Metabolizmayı hıZlandırdığı yönünde bilgiler mevcut. Ancak kısa zamanda cok kilo kaybı sağlıklı olarak değerlendirilmiyor bilindiği gibi.
  Fiyatlarının da değişken olması bana garip geldi. Minimum fiyatta alan arkadaşlar yer belirtebilir mi acaba?

 178. iyigelen

  İnternette fiyatları değişmekle beraber, çeşitli sitelerden satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 179. lierbe

  Sabah ve aksam yemeklerinden yarım saat öönce çay seklinde kullanıyorum yaklaşık 20 adet aralarda 1 2 tane ağzıma atoyorum inanın yeme isteğini bastırıyor iyi gidiyor bakalım ben inandım galiba

  1. bilge

   Merhabalar, kuru meyvesi olarak mi yiyorsunuz. Birde nereden aldınız acaba

   1. aişe terim

    ersagın gocı berry cayı var hemde guvenılır turk malı ısteyenler ıletısıme gecebılır mail atabılırsınız arkadaslar yardımcı olmaya calısırım murat-terim@hotmail.com

 180. lierbe

  Ben başlayalı on gün oldu 5 kilo gitti galiba goji doğru bi seçim oldu ilerleyen zamanlarda görucez gerçekten tok tutuyor

  1. iyigelen

   Nasıl kullandınız acaba, rica etsek paylaşabilir misiniz? Goji üzümünü hangi sıklıkla, günde ne kadar ve kaç adet tükettiniz?

  2. Kübra ateş

   Slm bende kullanmak istiyorum gerçekten faydalı mı lütfen bana ulaşın çok ihtiyacımvar kilo vermeye

 181. BURCU YILDIZ

  GOJİ BERY HAKKINDA ÇOK ŞEY OKUDUM VE ENSON KARARIMI VERDİM ..BENDE KULLANACAĞIM ..İNŞALLAH FAYDASINI GÖRENLERDEN OLUR BUNU DA PAYLAŞIRIM :))

  1. iyigelen

   Bir çok goji berry faydası bulunmakta. Hem zayıflamak için hemde sağlıklı bir yaşam için goji üzümünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Burcu hanım umarım dileğiniz gerçekleşir ve buradan fikirlerinizi paylaşırsınız.

   1. cennet

    gerçekten inanmak istiyorum kilo vermek için o kadar çok şey yaptım ki …şu an çok ihtiyacım var nerden alabilirim ve nasıl kullanmalıyım

    1. Ayça

     Ben de yeni aldım bu ürünü fakat pek faydalı gibi gelmedi. Dün kullanmaya başladım ama kesinlikle iştah kesmio. Çokta pişman oldum iki kutu 95 tl ye aldım. Mecbur kullanmam lazım o kadar para verdim bitene kadar devam edicem kendin spor yaparsan goji yide destek amaçlı kullanırsanız ve boğazını tutarsaniz anca öle. Yoksa iştah falan kesmio:((

     1. yasemin

      aldığınız ürünün orijinal olduğundan emin misiniz?Çünkü goji iştahı açmaz tam aksine iştah kesici yani tok tutucu özelliği vardır.

 182. GÖZDE

  Bende goji berry aldım ama nasıl tüketmem gerekiyor? Hangi öğünlerde ne kadar miktar yemeliyim. .? Yardımcı olun kızlarrrrr 🙁 🙁

 183. Fatma

  Bende bugün başladım ve merakla sonucu bekliyeceğim bir arkadaş 5 günde 3 kilo vermiş .

  1. iyigelen

   Fatma hanım goji berry ile zayıflama yorumlarınızı buradan paylaşırsanız seviniriz. Kullananlar gerçekten kilo vermek için faydaları olduğunu söylemekte.

   1. Esra akdas

    Bende bugün aldım kargo 5 haftalik mis 240 tl ödedim içinde kullanma talimatı da yok almadan önce 240 tlyi büyük ihtimalle çöpe atmış olacam dedim bakalım oylemi olacak ismi yarıcak cokda küçük ebatlarda gram işi basit geldi bana kullanmadan pişman oldum galiba

    1. Ayşegül

     Sanırım aynı siteden aldık.Ben de 10 gün önce başladım ve hem iştahım kapandı hem de metabolizmam hızlandı.Çayı sabah-akşam tüketmem söylendi ama akşamları artık yemek yiyemediğimden sabahları 1 paket içiyorum.Öğleden sonra da 10 adet meyve tüketiyorum.Bende işe yaradı 10 günde 3 kilo verdim.Bakalım 5 hafta sonunda ne olacak?Hedef 12 kilo daha…

     1. cansu

      Nsl gdyo cnm faydasi oluyomu bide internetten deglde aktardan alsam olurmu acaba onlarda etki edermi

    2. Halil ADRASAN

     nereden almıştınız esra hanım? Bende alacağım,nereden bulabilirim. internet üzerinden alınan ürünlere pek itibar atmeyin. zayıflayacağızdiye canımızdan olabiliriz. önemli olan hakiki goji bitkisini bulmak. Ama nereden bulabiliriz bir fikriniz var mı?

    3. Elif

     Aynen ben de o kadar ödedim Esra küçücük poşetler kutularda azcık bişi geldi kullanım talimatı vs yok para boşa mı gitti yaaa

 184. Fulya

  öncelikle şimdiye kadar neredeyse kullanmadığım şey kalmadı çaylar kahveler kürler vs. Aktardan kurt üzümü diye aldım tadı gayet güzel öğünlerden yarım saat önce tüketiyorum kesinlikle tavsiye ederim tokluk hissi veriyor Canınız birşey istemiyor yerseniz fuzuli olur Birazda iradeyle çok daha başarılı bir sonuç çıkıyor ortaya 4 gün bugün 1,5 kg gitti ?

  1. iyigelen

   Teşekkürler Fulya hanım, Goji berry ile kilo verenlerin yorumları ziyaretçilerimiz için faydalı olacaktır. Anladığımız kadarıyla goji üzümü; iştah kesen ve tokluk hissi sağlayan etkiler yaratıyor.

  2. Nurrr

   Merhaba adana da bir aktarcida aldim 10 tl lik sadece denemek ve kilo vermek istyrm 15 kilo vermek istyrm bugun yemekten önce 10 adet goji berry den yedim ve etkisi var istahim kesildi ve yemeyi cok seven biriyim ayrıca cukulata kola cips ekmegi kestim ve yogurt tuketiyorum aksamalari yatmadan ins faydasi olur kilo gercekten baslica bir problemmm

   1. zeynep

    nerden aldı acaba bende adanadayım ve faydasını gördn mü nasıl kullandın

    1. oya

     Bende cok istiyorum almayi cesaret edemiyorum gercekten faydasi varmi kimse parasini yolda bulmuyo.herkes dolandirici olmus kime guvncez nerden temin edicez .Allah korkusu oln yazsin lutfen.dua edicem dogruyu yazana .

     1. bedia

      Baş dönmesi bulanık görmehalsizlik gözlerde kızarıklık yapti

Leave A Comment?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.