Hızlı Ve Etkili Zayıflama Yöntemi

Estetisyen uzmanlar yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte hızlı zayıflama yöntemlerine olan ilginin arttığını söyledi. Bölgesel kilolar ve kontur bozuklukların giderilmesinde egzersiz ve diyet gibi yöntemlerin yetersiz kalması halinde ameliyatsız ve son derece hızlı zayıflamanın mümkün olduğu dile getirildi.

Kilonun sadece yağ olmadığını ve vücudun çeşitli nedenlerden dolayı ödem yaptığını belirten uzmanlar, vücudun su tutmasına ilişkin olası sebepleri bulunduğunu açıkladı. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hızlı kilo verme yöntemlerine olan ilginin arttığına dikkat çeken uzmanlar, bu konuda diğer yöntemlerin yetersiz kalması halinde ameliyatla acısız ve hızlı zayıflamanın mümkün olduğunu hatırlattı.

Son zamanlarda en çok memnun kalınan ve en hızlı sonuçlar alınan vakumlu kavitasyon yöntemi hakkında uzmanların görüşlerine başvuruldu. 10 seans olarak uygulanan vakumlu kavitasyonda toplam 5 seansta sonuç alınabilmekle beraber, son 5 seansın da vücudu sıkılaştırmak için uygulandığı belirtildi. Kavitasyon hakkında da bilgiler veren uzmanlar, bu yöntemin düşük ultrason dalgalarına dayanan doğal bir olay olduğunu söyledi. Ultrason dalgalarının sıvının içerisinde giderek büyüyen ve belirli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarından oluştuğunu belirten uzmanlar, etkisi en az olan ısı haldeki enerjinin ve etkisi en fazla olan basınç dalgalarının serbest kaldığını ifade ediyor. Kavitasyon ile titreşimlere direnme kapasitesi kaybolan yağ hücrelerinin kolayca kırıldığını aktaran uzmanlar, bu esnada kas, sinir ve damar dokularının korunduğunu vurguluyor. Böylelikle hızlı ve etkili zayıflamanın gerçekleşmiş olduğu belirtiliyor.

Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.