Biolog Leke kremi nasıl kullanılır

Biolog Leke Kremi nedir ?

Doğal etken aromatik yağlar ve türevleri ile hazırlanan yüksek teknoloji ürünü cilt bakım setleri ve cilt kremleri günümüzde hızla popüler oluyor ve kullanıcı buluyor. Biolog leke kremi bunlardan biridir. Biolog leke kremi kullananlar deride bulunan renk farklılıklarına, cilt lekelerine ve güneşin olumsuz etkilerine bağlı oluşan melazma, kloazma ve diğer hiper pigmente lekelerin açılmasına ve koyulukların giderilmesi fayda sağladığı yönünde deneyimlerini paylaşıyorlar. Biyolog leke kremi farklı aromatik bitkilerden elde edilen yağlardan oluşan leke giderici ticari bir kremdir. Biolog krem içeriğinde bulunan jojoba yağı, papatya yağı, meyan özü, buğday yağı ve kayısı çekirdeği yağı gibi farklı etkinlikte aromaterapi yağları ile leke giderici özellik gösteren özgün doğal bir formüldür.

Biolog Leke Kremi nasıl etki eder ?

Biyolog krem, içerisinde bulunan farklı bitki özleri ve aromatik kokulu bitkisel yağlar faydalı cilt beyazlatıcı ve leke giderici etkilerin kaynağıdır.

Jojoba Yağı

Jojoba yağı özellikle cilt yaşlanmasını geciktirici anti aging etkisi ve içerdiği yoğun E vit ile cildin sağlıklı ve güneş ışınlarının zararlı etkilerini önleyici etkisi ile en önemli cilt sağlığı etkendir. Jojoba yağı içinde bulunan B5 pantotenik asit cilt kırışıklıkları ve cilt üzerinde oluşan koyu renkli güneş lekelerini önleyen önemli bir cilt besleyici vitamindir.

Papatya Yağı

Papatya yağı ise doğal cilt temizleyici tonik özelliği ve cilt içinde yer alan melanin pigmentini azaltan, cilt rengini açan ve düzenli kullanıldığında göz çevresi morlukları ve kırışıklıkları geçirme özelliği ile çok değerli bir cilt besleyici doğal solüsyondur. Biolog leke kremi bünyesinde en etkin özellikte olan papatya yağıdır.

Buğday Yağı

Buğday yağı ise cildi nemlendiren ve cilt üzerinde ki güneşin ışınlarının olumsuz etkileri ile oluşan koyu renkli lekeleri azaltan önemli bir başka cilde faydalı bitkisel yağlardandır.

Kayısı Çekirdek Yağı

Bu 3 farklı yağa ek olarak kayısı çekirdeği yağı ise cildi nemlendiren ve besleyen bir başka aromatik yağ olup biolog leke kremi formülünde meyan kökü ekstresi ile birlikte yer alıyor.

Ayrıca farklı cilt beyazlatma yöntemleri ile ilgili konumuzu öneririz.


Was this article helpful?

Related Articles

Leave A Comment?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.