Kullanım Şartları ve Gizlilik

İyigelen.net internet sitesi sayfalarında dolaşırken ve girdiğiniz anda aşağıdaki kurallar geçerli olacaktır ve kabul etmiş sayılacaksınız. Tüm sitelerde yapılabilen genel bir bilgilendirme olup, amaç daha iyi hizmet verimini arttırmaktır.

Sitede bulunan reklam ve Google Adsense bağlantılarını size daha iyi sunabilmek için ziyaretçilerin ip adresleri ve gerekli bazı bigiler çerezler tarafından kayıt altına alınır.

Sitede yazılan kısmi ve tüm makalelerin doğruluğunu garanti etmemekteyiz. Ayrıca bir uzman tarafından tarafından yazılmamıştır. Sadece bilgi veren tıp olarak bir özellik taşımayan makaleler ve görsellerden oluşur.

Yazıların sorumluluğu yazarlardan, yorumların sorumluluğu ise kullanıcılardadır. Sistem herhangi bir sorumluluk almaz. Üyelerin ve kullanıcıların e-mail adresi gizlidir, farklı kişilerle paylaşılmaz.

İyigelen Net öncesinde söylemeden site içinde değişiklik yapma hakkına shiptir.

Site içindeki makale ve görseller izin verilmediği sürece kopyalanamaz. İzin verilmeden farklı tekniklerle kopyalanan, çoğaltılan ve herhangi bir internet sitesi, dergi vb. alanlarda kullanılan yazılar için suç işlemiş olursunuz ve yasal süreci başlatmak site yöneticilerimizin insiyatifindedir.

İletişim için info@iyigelen.net adresine mail atabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kenan avcı

    merhaba arkadaşlar bn kenan size kurt üzümü aynı zamanda yaban mersini ve noni meyvesinin içinde bulunduğu tamamen doğal olarak meyvelerin özütü yani extratından oluşan ürünümüzden bahsetmek istiyorum..Bütün meyveler insan vicudunun günlük ihtiyaçlarını karşılıyacak mg lara göre tasarlanmış ve bunu yapan kişi senato tarafından dünyanın en iyi bilim adamı seçilen abbas qütaptır.noni ve yaban mersininide araştırmanızı isterim.kurt üzümünden daha da faydalı meyvelerdir.ürünü almak isterseniz https/ /kenanavci.kyani.net sitemden alabilirsiniz . eğer bana ulaşmak isterseniz size diğer muhteşem 2 ürünümüzden de bahsetmek isterim 05313070827 numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Yorumla!